Premiership - Skotsko
sobota, 05.09.2026
15:00
15:00

Aberdeen

Kilmarnock
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Aberdeen |
| Hosté: | Kilmarnock |
| Vzdálenost: | 225.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Pittodrie Stadium |
| Kapacita: | 22 199 |
| Rozměry: | 100 x 66 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2026-04-25 | Aberdeen | 1 - 0 | Kilmarnock |
| 2026-01-31 | Kilmarnock | 3 - 0 | Aberdeen |
| 2025-12-14 | Aberdeen | 2 - 1 | Kilmarnock |
| 2025-10-29 | Kilmarnock | 0 - 1 | Aberdeen |
| 2025-02-22 | Aberdeen | 1 - 0 | Kilmarnock |
| 2024-12-26 | Kilmarnock | 4 - 0 | Aberdeen |
| 2024-08-25 | Aberdeen | 2 - 0 | Kilmarnock |
| 2024-03-09 | Aberdeen | 3 - 1 | Kilmarnock |
| 2024-02-24 | Kilmarnock | 2 - 0 | Aberdeen |
| 2023-12-06 | Aberdeen | 0 - 1 | Kilmarnock |
| 2023-10-29 | Kilmarnock | 2 - 0 | Aberdeen |
| 2023-04-08 | Aberdeen | 2 - 0 | Kilmarnock |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 58% | 0% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Aberdeen poslední 12 zápasy
| 2026-08-30 | Aberdeen | 0 - 1 | Rangers |
| 2026-08-15 | Aberdeen | 3 - 0 | Dundee FC |
| 2026-08-08 | Dundee FC | 2 - 0 | Aberdeen |
| 2026-08-01 | Aberdeen | 2 - 1 | Hearts |
| 2026-07-25 | Aberdeen | 3 - 0 | Kelty Hearts |
| 2026-07-22 | Queen of South | 1 - 4 | Aberdeen |
| 2026-07-18 | Aberdeen | 2 - 1 | Queen's Park |
| 2026-07-11 | Linfield | 0 - 2 | Aberdeen |
| 2026-07-07 | Aberdeen | 3 - 6 | Ross County |
| 2026-07-04 | Twente | 1 - 0 | Aberdeen |
| 2026-05-17 | Dundee FC | 3 - 2 | Aberdeen |
| 2026-05-12 | Aberdeen | 0 - 2 | Saint Mirren |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 50% | 0% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Kilmarnock poslední 12 zápasy
| 2026-08-29 | Kilmarnock | 0 - 4 | Dundee Utd |
| 2026-08-14 | Kilmarnock | 3 - 2 | Ayr United |
| 2026-08-09 | Kilmarnock | 1 - 5 | Celtic |
| 2026-08-02 | Saint Johnstone | 4 - 3 | Kilmarnock |
| 2026-07-25 | Peterhead | 0 - 0 | Kilmarnock |
| 2026-07-21 | Kilmarnock | 1 - 0 | Hamilton |
| 2026-07-18 | Elgin City | 0 - 1 | Kilmarnock |
| 2026-07-14 | Kilmarnock | 0 - 0 | Raith Rovers |
| 2026-07-04 | Linfield | 2 - 3 | Kilmarnock |
| 2026-05-17 | Livingston | 1 - 4 | Kilmarnock |
| 2026-05-12 | Kilmarnock | 3 - 1 | Dundee FC |
| 2026-05-09 | Saint Mirren | 0 - 3 | Kilmarnock |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 8 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 67% | 58% |
Tabulka Premiership
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Saint Mirren | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Hearts | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Dundee FC | 4 | +2 | 6 |
| 5 | Hibernian | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Motherwell | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Rangers | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Dundee Utd | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Saint Johnstone | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Aberdeen | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Falkirk | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Kilmarnock | 3 | -9 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Aberdeen | |
| Kilmarnock | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Aberdeen | Kilmarnock |
|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | ||
| 2 | Saint Mirren | ||
| 3 | Hearts | 2 - 1 | |
| 4 | Dundee FC | ||
| 5 | Hibernian | ||
| 6 | Motherwell | ||
| 7 | Rangers | 0 - 1 | |
| 8 | Dundee Utd | ||
| 9 | Saint Johnstone | 4 - 3 | |
| 10 | Aberdeen | - | |
| 11 | Falkirk | ||
| 12 | Kilmarnock | - |
Statistiky týmu
| Aberdeen | Kilmarnock | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 2 | 3 |
| Vstřelené góly | 2 | 4 |
| Obdržené góly | 4 | 13 |
| Průměr vstřelené góly | 0.67 | 1.33 |
| Průměr obdržené góly | 1.33 | 4.33 |
| Zápasy vstřelené góly | 33% | 67% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 33% | 67% |
| Nad 1.5 | 67% | 100% |
| Nad 2.5 | 33% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 100% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 1 | 1 |
| Vstřelené góly | 2 | 3 |
| Obdržené góly | 2 | 4 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 3.00 |
| Průměr obdržené góly | 1.00 | 4.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 100% |
| Nad 1.5 | 50% | 100% |
| Nad 2.5 | 50% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 100% |
Celková statistika pro Premiership
| Zápasy (19) | |
| Domácí vítězství | 42% |
| Remízy | 16% |
| Vítězství pro hosta | 42% |
| Odehrané zápasy | 10% |
| Góly (56) | |
| Góly na zápas | 2.95 |
| Góly doma na zápas | 1.37 |
| Góly hosta na zápas | 1.58 |
| Domácí tým skóroval v | 74% |
| Hostující tým skóroval v | 74% |
| Skórují Oba Týmy | 53% |
| Nad 1.5 | 79% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 26% |
Aberdeen další 6 zápasy
| 2026-09-15 | Motherwell | - | Aberdeen |
| 2026-09-19 | Hibernian | - | Aberdeen |
| 2026-10-10 | Aberdeen | - | Saint Johnstone |
| 2026-10-17 | Aberdeen | - | Saint Mirren |
| 2026-10-24 | Dundee Utd | - | Aberdeen |
| 2026-10-28 | Aberdeen | - | Falkirk |
Kilmarnock další 6 zápasy
| 2026-09-15 | Hibernian | - | Kilmarnock |
| 2026-09-19 | Kilmarnock | - | Hearts |
| 2026-10-10 | Rangers | - | Kilmarnock |
| 2026-10-17 | Kilmarnock | - | Motherwell |
| 2026-10-24 | Falkirk | - | Kilmarnock |
| 2026-10-28 | Dundee FC | - | Kilmarnock |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.80 | 4.33 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.25 | 2.10 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.20 | 4.50 | |
| 2.5 | 1.67 | 2.20 | |
| 3.5 | 2.63 | 1.50 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.10 |