Ligue 3 - Francie
sobota, 05.09.2026
13:45
13:45

Bastia

Amiens
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Bastia |
| Hosté: | Amiens |
| Vzdálenost: | 969.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Armand Cesari |
| Kapacita: | 17 000 (4 000) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 13:45 (14:45 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2026-04-03 | Bastia | 1 - 1 | Amiens |
| 2025-09-12 | Amiens | 0 - 0 | Bastia |
| 2025-01-17 | Amiens | 1 - 0 | Bastia |
| 2024-08-23 | Bastia | 1 - 0 | Amiens |
| 2024-05-03 | Bastia | 1 - 2 | Amiens |
| 2023-08-19 | Amiens | 2 - 1 | Bastia |
| 2023-04-29 | Bastia | 1 - 1 | Amiens |
| 2022-08-20 | Amiens | 3 - 1 | Bastia |
| 2022-04-09 | Amiens | 0 - 0 | Bastia |
| 2021-10-30 | Bastia | 0 - 0 | Amiens |
| 2012-03-16 | Bastia | 2 - 1 | Amiens |
| 2011-10-21 | Amiens | 1 - 1 | Bastia |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Bastia poslední 12 zápasy
| 2026-08-27 | Caen | 0 - 1 | Bastia |
| 2026-08-20 | Bastia | 2 - 3 | Versailles 78 |
| 2026-08-14 | Aubagne Air Bel | 0 - 1 | Bastia |
| 2026-08-07 | Bastia | 0 - 2 | Le Puy Foot 43 |
| 2026-07-24 | Aubagne Air Bel | 1 - 1 | Bastia |
| 2026-07-10 | Rodez AF | 5 - 3 | Bastia |
| 2026-05-09 | Bastia | 0 - 2 | Le Mans |
| 2026-05-02 | Guingamp | 0 - 1 | Bastia |
| 2026-04-24 | Clermont Foot | 1 - 1 | Bastia |
| 2026-04-18 | Bastia | 2 - 0 | Saint Etienne |
| 2026-04-11 | Red Star Paris | 4 - 3 | Bastia |
| 2026-04-03 | Bastia | 1 - 1 | Amiens |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 3 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 25% | 25% |
Amiens poslední 12 zápasy
| 2026-08-29 | Amiens | 3 - 0 | Versailles 78 |
| 2026-08-20 | Le Puy Foot 43 | 1 - 0 | Amiens |
| 2026-08-14 | Amiens | 0 - 1 | La Roche |
| 2026-08-07 | Fleury 91 | 0 - 0 | Amiens |
| 2026-07-31 | Amiens | 2 - 0 | Chambly |
| 2026-07-18 | Amiens | 2 - 1 | Quevilly-Rouen |
| 2026-07-17 | Le Havre | 1 - 2 | Amiens |
| 2026-07-11 | Amiens | 2 - 4 | Paris 13 Atl. |
| 2026-05-09 | Saint Etienne | 5 - 0 | Amiens |
| 2026-05-02 | Amiens | 1 - 3 | Red Star Paris |
| 2026-04-24 | Amiens | 0 - 2 | Montpellier |
| 2026-04-17 | Rodez AF | 3 - 2 | Amiens |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Tabulka Ligue 3
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Thionville | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Rouen | 4 | +6 | 10 |
| 3 | La Roche | 4 | +3 | 10 |
| 4 | Paris 13 Atl. | 4 | 0 | 7 |
| 5 | Versailles 78 | 4 | -2 | 6 |
| 6 | Cannes | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Le Puy Foot 43 | 4 | 0 | 6 |
| 8 | Bastia | 4 | -1 | 6 |
| 9 | Orleans | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Caen | 4 | +3 | 6 |
| 11 | Concarneau | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Amiens | 4 | +1 | 4 |
| 13 | Valenciennes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Quevilly-Rouen | 4 | -3 | 4 |
| 15 | Aubagne Air Bel | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Bourg Peronnas | 4 | -5 | 3 |
| 17 | Villefranche | 4 | -3 | 3 |
| 18 | Fleury 91 | 4 | -3 | 2 |
Chronologie zápasů v lize
| Bastia | |
| Amiens | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Bastia | Amiens |
|---|---|---|---|
| 1 | Thionville | ||
| 2 | Rouen | ||
| 3 | La Roche | ||
| 4 | Paris 13 Atl. | ||
| 5 | Versailles 78 | 2 - 3 | |
| 6 | Cannes | ||
| 7 | Le Puy Foot 43 | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Bastia | - | |
| 9 | Orleans | ||
| 10 | Caen | ||
| 11 | Concarneau | ||
| 12 | Amiens | - | |
| 13 | Valenciennes | ||
| 14 | Quevilly-Rouen | ||
| 15 | Aubagne Air Bel | ||
| 16 | Bourg Peronnas | ||
| 17 | Villefranche | ||
| 18 | Fleury 91 | 0 - 0 |
Statistiky týmu
| Bastia | Amiens | |
| Vítězství | 2 | 1 |
| Remízy | 0 | 1 |
| Prohry | 2 | 2 |
| Vstřelené góly | 4 | 3 |
| Obdržené góly | 5 | 2 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 0.75 |
| Průměr obdržené góly | 1.25 | 0.50 |
| Zápasy vstřelené góly | 75% | 25% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 50% |
| Skórují Oba Týmy | 25% | 0% |
| Nad 1.5 | 50% | 25% |
| Nad 2.5 | 25% | 25% |
| Nad 3.5 | 25% | 0% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 0 | 0 |
| Remízy | 0 | 1 |
| Prohry | 2 | 1 |
| Vstřelené góly | 2 | 0 |
| Obdržené góly | 5 | 1 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 0.00 |
| Průměr obdržené góly | 2.50 | 0.50 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 0% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 50% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 0% |
| Nad 1.5 | 100% | 0% |
| Nad 2.5 | 50% | 0% |
| Nad 3.5 | 50% | 0% |
Celková statistika pro Ligue 3
| Zápasy (36) | |
| Domácí vítězství | 47% |
| Remízy | 19% |
| Vítězství pro hosta | 33% |
| Odehrané zápasy | 12% |
| Góly (80) | |
| Góly na zápas | 2.22 |
| Góly doma na zápas | 1.25 |
| Góly hosta na zápas | 0.97 |
| Domácí tým skóroval v | 64% |
| Hostující tým skóroval v | 58% |
| Skórují Oba Týmy | 31% |
| Nad 1.5 | 69% |
| Nad 2.5 | 31% |
| Nad 3.5 | 14% |
Bastia další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Bourg Peronnas | - | Bastia |
| 2026-09-17 | Bastia | - | Cannes |
| 2026-09-26 | Paris 13 Atl. | - | Bastia |
| 2026-10-03 | Bastia | - | Orleans |
| 2026-10-17 | Concarneau | - | Bastia |
| 2026-10-31 | Bastia | - | Quevilly-Rouen |
Amiens další 6 zápasy
| 2026-09-10 | Cannes | - | Amiens |
| 2026-09-19 | Amiens | - | Orleans |
| 2026-09-26 | Quevilly-Rouen | - | Amiens |
| 2026-10-03 | Amiens | - | Villefranche |
| 2026-10-17 | Valenciennes | - | Amiens |
| 2026-10-31 | Amiens | - | Thionville |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.30 | 3.40 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.30 | 1.73 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.29 | 3.30 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.75 | |
| 3.5 | 3.60 | 1.25 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.75 | 1.95 |