Premier League - Anglie
sobota, 05.09.2026
15:00
15:00

Brentford

Sunderland
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Londýn |
| Hosté: | Sunderland |
| Vzdálenost: | 386.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Griffin Park |
| Kapacita: | 12 300 (6 000) |
| Rozměry: | 100 x 67 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Trenér | |
| Domácí: | Keith Andrews (Irs) |
| Hosté: | Regis Le Bris (Fra) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 místní čas) |
Poslední 5 přímé zápasy
| 2026-01-07 | Brentford | 3 - 0 | Sunderland |
| 2025-08-30 | Sunderland | 2 - 1 | Brentford |
| 2018-02-17 | Sunderland | 0 - 2 | Brentford |
| 2017-10-21 | Brentford | 3 - 3 | Sunderland |
| 2006-01-28 | Brentford | 2 - 1 | Sunderland |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | |
| 60% | 20% | 20% | 100% | 80% | 20% |
Brentford poslední 12 zápasy
| 2026-08-30 | Leeds | 1 - 1 | Brentford |
| 2026-08-25 | Birmingham | 1 - 6 | Brentford |
| 2026-08-22 | Brentford | 3 - 0 | Tottenham |
| 2026-08-15 | Brentford | 7 - 0 | Eintracht Fr. |
| 2026-08-08 | Rennais | 2 - 4 | Brentford |
| 2026-05-24 | Liverpool | 1 - 1 | Brentford |
| 2026-05-17 | Brentford | 2 - 2 | Crystal Palace |
| 2026-05-09 | Manchester City | 3 - 0 | Brentford |
| 2026-05-02 | Brentford | 3 - 0 | West Ham |
| 2026-04-27 | Manchester Utd | 2 - 1 | Brentford |
| 2026-04-18 | Brentford | 0 - 0 | Fulham |
| 2026-04-11 | Brentford | 2 - 2 | Everton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 9 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 75% | 42% |
Sunderland poslední 12 zápasy
| 2026-08-30 | Sunderland | 1 - 0 | Fulham |
| 2026-08-22 | Ipswich | 2 - 1 | Sunderland |
| 2026-08-15 | Sunderland | 2 - 1 | Rennais |
| 2026-08-08 | Lens | 0 - 2 | Sunderland |
| 2026-08-02 | Wrexham | 0 - 1 | Sunderland |
| 2026-07-31 | Sunderland | 0 - 1 | Leeds |
| 2026-07-25 | Liverpool | 4 - 2 | Sunderland |
| 2026-07-18 | York City | 1 - 5 | Sunderland |
| 2026-05-24 | Sunderland | 2 - 1 | Chelsea |
| 2026-05-17 | Everton | 1 - 3 | Sunderland |
| 2026-05-09 | Sunderland | 0 - 0 | Manchester Utd |
| 2026-05-02 | Wolverhampton | 1 - 1 | Sunderland |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Tabulka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Arsenal | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Hull City | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Chelsea | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Brentford | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Newcastle | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Everton | 2 | +2 | 4 |
| 8 | Leeds | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Brighton | 2 | +3 | 3 |
| 10 | Manchester Utd | 2 | +1 | 3 |
| 11 | Sunderland | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Ipswich | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Liverpool | 2 | 0 | 2 |
| 14 | Bournemouth | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Nottingham | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Fulham | 2 | -2 | 0 |
| 17 | Coventry | 2 | -4 | 0 |
| 18 | Crystal Palace | 2 | -5 | 0 |
| 19 | Aston Villa | 2 | -5 | 0 |
| 19 | Tottenham | 2 | -5 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Brentford | |
| Sunderland | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Brentford | Sunderland |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | ||
| 2 | Arsenal | ||
| 3 | Hull City | ||
| 4 | Chelsea | ||
| 5 | Brentford | - | |
| 6 | Newcastle | ||
| 7 | Everton | ||
| 8 | Leeds | ||
| 9 | Brighton | ||
| 10 | Manchester Utd | ||
| 11 | Sunderland | - | |
| 12 | Ipswich | 2 - 1 | |
| 13 | Liverpool | ||
| 14 | Bournemouth | ||
| 14 | Nottingham | ||
| 16 | Fulham | ||
| 17 | Coventry | ||
| 18 | Crystal Palace | ||
| 19 | Aston Villa | ||
| 19 | Tottenham | 3 - 0 |
Statistiky týmu
| Brentford | Sunderland | |
| Vítězství | 1 | 1 |
| Remízy | 1 | 0 |
| Prohry | 0 | 1 |
| Vstřelené góly | 4 | 2 |
| Obdržené góly | 1 | 2 |
| Průměr vstřelené góly | 2.00 | 1.00 |
| Průměr obdržené góly | 0.50 | 1.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 50% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 50% |
| Nad 1.5 | 100% | 50% |
| Nad 2.5 | 50% | 50% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 0 | 1 |
| Vstřelené góly | 3 | 1 |
| Obdržené góly | 0 | 2 |
| Průměr vstřelené góly | 3.00 | 1.00 |
| Průměr obdržené góly | 0.00 | 2.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 0% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 0% | 100% |
| Nad 1.5 | 100% | 100% |
| Nad 2.5 | 100% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
Celková statistika pro Premier League
| Zápasy (20) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 20% |
| Vítězství pro hosta | 30% |
| Odehrané zápasy | 5% |
| Góly (62) | |
| Góly na zápas | 3.10 |
| Góly doma na zápas | 1.85 |
| Góly hosta na zápas | 1.25 |
| Domácí tým skóroval v | 80% |
| Hostující tým skóroval v | 70% |
| Skórují Oba Týmy | 50% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 55% |
| Nad 3.5 | 35% |
Brentford další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Bournemouth | - | Brentford |
| 2026-09-18 | Brentford | - | Chelsea |
| 2026-10-10 | Aston Villa | - | Brentford |
| 2026-10-17 | Brentford | - | Liverpool |
| 2026-10-24 | Hull City | - | Brentford |
| 2026-10-31 | Brentford | - | Nottingham |
Sunderland další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Sunderland | - | Arsenal |
| 2026-09-19 | Manchester City | - | Sunderland |
| 2026-10-10 | Sunderland | - | Brighton |
| 2026-10-17 | Bournemouth | - | Sunderland |
| 2026-10-24 | Sunderland | - | Leeds |
| 2026-10-31 | Coventry | - | Sunderland |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 6.00 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.13 | 1.22 | 2.30 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 4.00 | |
| 2.5 | 1.80 | 2.00 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.40 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |