Skupina o titul - Bulharsko
sobota, 16.05.2026
14:00
14:00

CSKA 1948

Ludogorets
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Sofia |
| Hosté: | Razgrad |
| Vzdálenost: | 275.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bistritsa |
| Kapacita: | 2 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Trenér | |
| Domácí: | Aleksandar Aleksandrov (Bul) |
| Hosté: | Per-Mathias Hogmo (Nor) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 14:00 (16:00 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2026-04-25 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-04-05 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2025-10-27 | CSKA 1948 | 5 - 4 | Ludogorets |
| 2025-04-07 | CSKA 1948 | 1 - 3 | Ludogorets |
| 2024-12-16 | CSKA 1948 | 2 - 3 | Ludogorets |
| 2024-10-28 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2024-04-11 | CSKA 1948 | 0 - 1 | Ludogorets |
| 2024-03-03 | Ludogorets | 2 - 0 | CSKA 1948 |
| 2024-02-29 | Ludogorets | 3 - 1 | CSKA 1948 |
| 2024-02-10 | Ludogorets | 1 - 1 | CSKA 1948 |
| 2023-05-28 | CSKA 1948 | 2 - 2 | Ludogorets |
| 2023-05-24 | CSKA 1948 | 1 - 3 | Ludogorets |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 75% | 50% |
CSKA 1948 poslední 12 zápasy
| 2026-05-13 | CSKA Sofie | 1 - 1 | CSKA 1948 |
| 2026-05-08 | CSKA 1948 | 0 - 1 | CSKA Sofie |
| 2026-05-02 | Levski Sofie | 1 - 0 | CSKA 1948 |
| 2026-04-25 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-04-15 | Černo More | 0 - 4 | CSKA 1948 |
| 2026-04-10 | CSKA 1948 | 1 - 0 | Botev Vratsa |
| 2026-04-05 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2026-03-21 | CSKA 1948 | 3 - 2 | Lokomotiv Sf |
| 2026-03-14 | Spartak Varna | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-03-08 | CSKA 1948 | 0 - 0 | Botev Plovdiv |
| 2026-03-05 | Lokomotiv Pd | 0 - 5 | CSKA 1948 |
| 2026-02-27 | Slavia Sofie | 0 - 2 | CSKA 1948 |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Ludogorets poslední 12 zápasy
| 2026-05-13 | Ludogorets | 1 - 1 | Levski Sofie |
| 2026-05-09 | Levski Sofie | 0 - 1 | Ludogorets |
| 2026-05-03 | CSKA Sofie | 1 - 0 | Ludogorets |
| 2026-04-29 | CSKA Sofie | 0 - 0 | Ludogorets |
| 2026-04-25 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA 1948 |
| 2026-04-21 | Ludogorets | 1 - 2 | CSKA Sofie |
| 2026-04-15 | Arda Kardzhali | 1 - 0 | Ludogorets |
| 2026-04-09 | Ludogorets | 0 - 0 | Černo More |
| 2026-04-05 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA 1948 |
| 2026-03-29 | Ludogorets | 3 - 2 | Farul Constanta |
| 2026-03-19 | Spartak Varna | 1 - 5 | Ludogorets |
| 2026-03-14 | Ludogorets | 3 - 0 | CSKA Sofie |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 17% |
Tabulka Skupina o titul
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofie | 34 | +44 | 77 |
| 2 | Ludogorets | 34 | +36 | 64 |
| 3 | CSKA Sofie | 34 | +20 | 63 |
| 4 | CSKA 1948 | 34 | +18 | 63 |
Chronologie zápasů v lize
| CSKA 1948 | |
| Ludogorets | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | CSKA 1948 | Ludogorets |
|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofie | 0 - 1 | |
| 2 | Ludogorets | - | |
| 3 | CSKA Sofie | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | CSKA 1948 | - |
Statistiky týmu
| CSKA 1948 | Ludogorets | |
| Vítězství | 19 | 18 |
| Remízy | 6 | 10 |
| Prohry | 9 | 6 |
| Vstřelené góly | 53 | 60 |
| Obdržené góly | 35 | 24 |
| Průměr vstřelené góly | 1.56 | 1.76 |
| Průměr obdržené góly | 1.03 | 0.71 |
| Zápasy vstřelené góly | 74% | 79% |
| Zápasy obdržené góly | 65% | 47% |
| Skórují Oba Týmy | 47% | 41% |
| Nad 1.5 | 68% | 71% |
| Nad 2.5 | 53% | 47% |
| Nad 3.5 | 24% | 18% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 9 | 9 |
| Remízy | 3 | 4 |
| Prohry | 4 | 4 |
| Vstřelené góly | 25 | 30 |
| Obdržené góly | 18 | 12 |
| Průměr vstřelené góly | 1.56 | 1.76 |
| Průměr obdržené góly | 1.12 | 0.71 |
| Zápasy vstřelené góly | 69% | 71% |
| Zápasy obdržené góly | 69% | 41% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 29% |
| Nad 1.5 | 62% | 59% |
| Nad 2.5 | 50% | 41% |
| Nad 3.5 | 31% | 24% |
Celková statistika pro Skupina o titul
| Zápasy (8) | |
| Domácí vítězství | 25% |
| Remízy | 25% |
| Vítězství pro hosta | 50% |
| Odehrané zápasy | 67% |
| Góly (15) | |
| Góly na zápas | 1.88 |
| Góly doma na zápas | 0.75 |
| Góly hosta na zápas | 1.12 |
| Domácí tým skóroval v | 75% |
| Hostující tým skóroval v | 75% |
| Skórují Oba Týmy | 50% |
| Nad 1.5 | 50% |
| Nad 2.5 | 25% |
| Nad 3.5 | 12% |
CSKA 1948 další 1 zápasy
| 2026-05-25 | CSKA 1948 | - | Levski Sofie |
Ludogorets další 1 zápasy
| 2026-05-25 | Ludogorets | - | CSKA Sofie |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.25 | 2.14 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.61 | 1.28 | 1.28 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.29 | 3.25 | |
| 2.5 | 1.92 | 1.76 | |
| 3.5 | 3.30 | 1.28 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.71 | 1.95 |