Ligue 2 - Francie
pátek, 04.09.2026
19:00
19:00

Dunkerque

Clermont Foot
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Dunkirk |
| Hosté: | Clermont-Ferrand |
| Vzdálenost: | 587.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Marcel Tribut |
| Kapacita: | 4 200 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:00 (20:00 místní čas) |
Poslední 6 přímé zápasy
| 2026-02-27 | Clermont Foot | 2 - 1 | Dunkerque |
| 2025-08-09 | Dunkerque | 2 - 2 | Clermont Foot |
| 2025-02-21 | Dunkerque | 3 - 0 | Clermont Foot |
| 2024-09-13 | Clermont Foot | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2021-01-16 | Clermont Foot | 5 - 0 | Dunkerque |
| 2020-08-29 | Dunkerque | 1 - 1 | Clermont Foot |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Dunkerque poslední 12 zápasy
| 2026-08-28 | Nancy | 2 - 0 | Dunkerque |
| 2026-08-21 | Dunkerque | 0 - 1 | Montpellier |
| 2026-08-14 | Reims | 3 - 3 | Dunkerque |
| 2026-08-08 | Dunkerque | 4 - 2 | Grenoble Foot |
| 2026-08-01 | Mechelen | 0 - 0 | Dunkerque |
| 2026-07-25 | Dunkerque | 3 - 1 | Westerlo |
| 2026-07-22 | Dunkerque | 2 - 1 | Samsunspor |
| 2026-07-18 | Dunkerque | 2 - 0 | Standard Liege |
| 2026-07-04 | Dunkerque | 0 - 2 | Valenciennes |
| 2026-05-09 | Nancy | 3 - 2 | Dunkerque |
| 2026-05-02 | Dunkerque | 0 - 1 | Grenoble Foot |
| 2026-04-27 | Boulogne | 2 - 6 | Dunkerque |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Clermont Foot poslední 12 zápasy
| 2026-08-28 | Clermont Foot | 0 - 0 | Sochaux |
| 2026-08-21 | Clermont Foot | 1 - 1 | Dijon |
| 2026-08-14 | Saint Etienne | 3 - 1 | Clermont Foot |
| 2026-08-08 | Clermont Foot | 0 - 0 | Reims |
| 2026-08-01 | Clermont Foot | 1 - 1 | Grenoble Foot |
| 2026-07-25 | Clermont Foot | 0 - 1 | Montpellier |
| 2026-07-11 | Clermont Foot | 1 - 0 | Orleans |
| 2026-05-09 | Clermont Foot | 1 - 0 | Guingamp |
| 2026-05-02 | Montpellier | 1 - 2 | Clermont Foot |
| 2026-04-24 | Clermont Foot | 1 - 1 | Bastia |
| 2026-04-17 | Le Mans | 1 - 0 | Clermont Foot |
| 2026-04-10 | Clermont Foot | 2 - 2 | Nancy |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Tabulka Ligue 2
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | +5 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Rodez AF | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Méty | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Red Star Paris | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Sochaux | 4 | -2 | 5 |
| 10 | Dunkerque | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Guingamp | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Pau | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Grenoble Foot | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Lavallois | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | -1 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | -5 | 1 |
Chronologie zápasů v lize
| Dunkerque | |
| Clermont Foot | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Dunkerque | Clermont Foot |
|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 3 - 1 | |
| 2 | Reims | ||
| 3 | Montpellier | 0 - 1 | |
| 4 | Rodez AF | ||
| 5 | Nancy | ||
| 6 | Annecy | ||
| 7 | Méty | ||
| 8 | Red Star Paris | ||
| 9 | Sochaux | ||
| 10 | Dunkerque | - | |
| 11 | Guingamp | ||
| 12 | Pau | ||
| 13 | Grenoble Foot | 4 - 2 | |
| 14 | Lavallois | ||
| 15 | Boulogne | ||
| 16 | Clermont Foot | - | |
| 17 | Dijon | ||
| 18 | Nantes |
Statistiky týmu
| Dunkerque | Clermont Foot | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 1 | 3 |
| Prohry | 2 | 1 |
| Vstřelené góly | 7 | 2 |
| Obdržené góly | 8 | 4 |
| Průměr vstřelené góly | 1.75 | 0.50 |
| Průměr obdržené góly | 2.00 | 1.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 50% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 50% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 50% |
| Nad 1.5 | 75% | 50% |
| Nad 2.5 | 50% | 25% |
| Nad 3.5 | 50% | 25% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 1 | 1 |
| Vstřelené góly | 4 | 1 |
| Obdržené góly | 3 | 3 |
| Průměr vstřelené góly | 2.00 | 1.00 |
| Průměr obdržené góly | 1.50 | 3.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 100% |
| Nad 1.5 | 50% | 100% |
| Nad 2.5 | 50% | 100% |
| Nad 3.5 | 50% | 100% |
Celková statistika pro Ligue 2
| Zápasy (36) | |
| Domácí vítězství | 31% |
| Remízy | 39% |
| Vítězství pro hosta | 31% |
| Odehrané zápasy | 12% |
| Góly (89) | |
| Góly na zápas | 2.47 |
| Góly doma na zápas | 1.25 |
| Góly hosta na zápas | 1.22 |
| Domácí tým skóroval v | 61% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 47% |
| Nad 1.5 | 61% |
| Nad 2.5 | 42% |
| Nad 3.5 | 31% |
Dunkerque další 6 zápasy
| 2026-09-11 | Dunkerque | - | Saint Etienne |
| 2026-09-18 | Pau | - | Dunkerque |
| 2026-10-09 | Dunkerque | - | Annecy |
| 2026-10-16 | Nantes | - | Dunkerque |
| 2026-10-23 | Dunkerque | - | Méty |
| 2026-10-30 | Rodez AF | - | Dunkerque |
Clermont Foot další 6 zápasy
| 2026-09-11 | Clermont Foot | - | Boulogne |
| 2026-09-18 | Grenoble Foot | - | Clermont Foot |
| 2026-10-09 | Clermont Foot | - | Red Star Paris |
| 2026-10-16 | Lavallois | - | Clermont Foot |
| 2026-10-23 | Clermont Foot | - | Guingamp |
| 2026-10-30 | Nantes | - | Clermont Foot |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.25 | 4.20 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.30 | 1.91 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.75 | |
| 2.5 | 1.85 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.36 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |