Ligat ha'Al - Izrael
pondělí, 07.09.2026
18:00
18:00

Hapoel Tel Aviv

H. Ramat Gan
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Tel Aviv |
| Hosté: | Ramat Gan |
| Vzdálenost: | 3.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bloomfield |
| Kapacita: | 14 413 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 18:00 (20:00 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2025-04-28 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 0 | H. Ramat Gan |
| 2025-02-25 | H. Ramat Gan | 0 - 2 | Hapoel Tel Aviv |
| 2025-02-07 | Hapoel Tel Aviv | 1 - 0 | H. Ramat Gan |
| 2024-10-13 | H. Ramat Gan | 1 - 3 | Hapoel Tel Aviv |
| 2024-08-05 | H. Ramat Gan | 2 - 3 | Hapoel Tel Aviv |
| 2020-08-03 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 2 | H. Ramat Gan |
| 2018-03-29 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 0 | H. Ramat Gan |
| 2017-12-15 | H. Ramat Gan | 1 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2017-08-03 | H. Ramat Gan | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv |
| 2012-12-15 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 2 | H. Ramat Gan |
| 2012-08-26 | H. Ramat Gan | 0 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2011-04-16 | H. Ramat Gan | 1 - 2 | Hapoel Tel Aviv |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 4 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 33% | 25% |
Hapoel Tel Aviv poslední 12 zápasy
| 2026-09-03 | Hapoel Tel Aviv | 3 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2026-08-30 | Hapoel Haifa | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-08-27 | Hapoel Tel Aviv | 0 - 1 | Atalanta |
| 2026-08-20 | Atalanta | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-08-16 | Kiryat Shmona | 1 - 2 | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-08-12 | GKS Katowice | 2 - 1 | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-08-06 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 0 | GKS Katowice |
| 2026-07-30 | Ludogorets | 2 - 2 | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-07-23 | Hapoel Tel Aviv | 2 - 0 | Ludogorets |
| 2026-07-18 | Beitar Jerusalem | 2 - 2 | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-07-14 | Dukla B. Bystrica | 0 - 0 | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-07-03 | Bnei Yehuda | 3 - 3 | Hapoel Tel Aviv |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 50% | 25% |
H. Ramat Gan poslední 12 zápasy
| 2026-08-29 | H. Ramat Gan | 1 - 2 | H. Beer Sheva |
| 2026-08-22 | Maccabi Haifa | 2 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2026-08-17 | H. Ramat Gan | 3 - 3 | Beitar Jerusalem |
| 2026-08-05 | H. Ramat Gan | 2 - 2 | Hapoel Jerusalem |
| 2026-07-29 | H. Ramat Gan | 2 - 1 | H. Petah Tikva |
| 2026-05-25 | H. Kfar Saba | 1 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2026-05-20 | H. Ramat Gan | 2 - 1 | Rishon LeZion |
| 2026-05-15 | H. Ramat Gan | 2 - 1 | H. Kfar Shalem |
| 2026-05-08 | M. Herzliya | 0 - 3 | H. Ramat Gan |
| 2026-05-05 | H. Ramat Gan | 1 - 1 | M. Petah Tikva |
| 2026-05-01 | Kiryat Yam | 0 - 1 | H. Ramat Gan |
| 2026-04-27 | H. Ramat Gan | 1 - 1 | Bnei Yehuda |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 8 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 67% | 17% |
Tabulka Ligat ha'Al
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | 2 | +5 | 6 |
| 2 | M. Petah Tikva | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Maccabi Netanya | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Hapoel Tel Aviv | 2 | +3 | 4 |
| 5 | H. Beer Sheva | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Kiryat Shmona | 2 | +1 | 3 |
| 7 | H. Petah Tikva | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Maccabi Haifa | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Ironi Tiberias | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Hapoel Haifa | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Bnei Sakhnin | 2 | -1 | 1 |
| 12 | H. Ramat Gan | 2 | -2 | 0 |
| 13 | Hapoel Jerusalem | 2 | -4 | 0 |
| 14 | Beitar Jerusalem | 2 | -6 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Hapoel Tel Aviv | |
| H. Ramat Gan | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Hapoel Tel Aviv | H. Ramat Gan |
|---|---|---|---|
| 1 | Maccabi Tel Aviv | ||
| 2 | M. Petah Tikva | ||
| 3 | Maccabi Netanya | ||
| 4 | Hapoel Tel Aviv | - | |
| 5 | H. Beer Sheva | ||
| 6 | Kiryat Shmona | ||
| 7 | H. Petah Tikva | ||
| 8 | Maccabi Haifa | 2 - 1 | |
| 9 | Ironi Tiberias | ||
| 10 | Hapoel Haifa | ||
| 11 | Bnei Sakhnin | ||
| 12 | H. Ramat Gan | - | |
| 13 | Hapoel Jerusalem | ||
| 14 | Beitar Jerusalem | 3 - 0 |
Statistiky týmu
| Hapoel Tel Aviv | H. Ramat Gan | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 1 | 0 |
| Prohry | 0 | 2 |
| Vstřelené góly | 3 | 2 |
| Obdržené góly | 0 | 4 |
| Průměr vstřelené góly | 1.50 | 1.00 |
| Průměr obdržené góly | 0.00 | 2.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 0% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 0% | 100% |
| Nad 1.5 | 50% | 100% |
| Nad 2.5 | 50% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 0 | 1 |
| Vstřelené góly | 3 | 1 |
| Obdržené góly | 0 | 2 |
| Průměr vstřelené góly | 3.00 | 1.00 |
| Průměr obdržené góly | 0.00 | 2.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 0% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 0% | 100% |
| Nad 1.5 | 100% | 100% |
| Nad 2.5 | 100% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
Celková statistika pro Ligat ha'Al
| Zápasy (14) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 21% |
| Vítězství pro hosta | 29% |
| Odehrané zápasy | 8% |
| Góly (39) | |
| Góly na zápas | 2.79 |
| Góly doma na zápas | 1.50 |
| Góly hosta na zápas | 1.29 |
| Domácí tým skóroval v | 86% |
| Hostující tým skóroval v | 57% |
| Skórují Oba Týmy | 57% |
| Nad 1.5 | 71% |
| Nad 2.5 | 64% |
| Nad 3.5 | 29% |
Hapoel Tel Aviv další 6 zápasy
| 2026-09-14 | Maccabi Tel Aviv | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-09-18 | Hapoel Tel Aviv | - | H. Petah Tikva |
| 2026-10-10 | Kiryat Shmona | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-10-17 | Hapoel Tel Aviv | - | Ironi Tiberias |
| 2026-10-24 | Hapoel Jerusalem | - | Hapoel Tel Aviv |
| 2026-11-02 | Hapoel Tel Aviv | - | Maccabi Haifa |
H. Ramat Gan další 6 zápasy
| 2026-09-14 | H. Ramat Gan | - | Maccabi Netanya |
| 2026-09-19 | Bnei Sakhnin | - | H. Ramat Gan |
| 2026-10-11 | H. Ramat Gan | - | Beitar Jerusalem |
| 2026-10-17 | Hapoel Haifa | - | H. Ramat Gan |
| 2026-10-24 | H. Ramat Gan | - | M. Petah Tikva |
| 2026-11-01 | H. Ramat Gan | - | Maccabi Tel Aviv |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.00 | 6.50 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.10 | 1.20 | 2.63 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.20 | 4.33 | |
| 2.5 | 1.70 | 2.10 | |
| 3.5 | 2.63 | 1.44 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.80 |