League Two - Anglie
sobota, 05.09.2026
15:00
15:00

Northampton

Newport County
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Northampton |
| Hosté: | Newport |
| Vzdálenost: | 162.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sixfields Stadium |
| Kapacita: | 7 653 |
| Rozměry: | 102 x 66 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2023-04-07 | Newport County | 3 - 0 | Northampton |
| 2022-10-29 | Northampton | 1 - 1 | Newport County |
| 2022-02-08 | Northampton | 1 - 0 | Newport County |
| 2021-09-14 | Newport County | 0 - 1 | Northampton |
| 2019-09-14 | Northampton | 2 - 0 | Newport County |
| 2019-03-12 | Northampton | 1 - 0 | Newport County |
| 2018-11-27 | Newport County | 3 - 1 | Northampton |
| 2016-03-25 | Northampton | 1 - 0 | Newport County |
| 2015-10-31 | Newport County | 2 - 2 | Northampton |
| 2015-01-24 | Northampton | 3 - 0 | Newport County |
| 2014-09-13 | Newport County | 3 - 2 | Northampton |
| 2014-01-04 | Newport County | 1 - 2 | Northampton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Northampton poslední 12 zápasy
| 2026-09-01 | Northampton | 1 - 1 | Crawley |
| 2026-08-29 | Gillingham | 1 - 1 | Northampton |
| 2026-08-22 | Crewe | 1 - 0 | Northampton |
| 2026-08-15 | Northampton | 0 - 0 | Swindon |
| 2026-08-08 | Leicester | 1 - 0 | Northampton |
| 2026-08-01 | Solihull Moors | 2 - 4 | Northampton |
| 2026-07-28 | Cambridge Utd | 0 - 0 | Northampton |
| 2026-07-22 | Southend | 1 - 3 | Northampton |
| 2026-07-18 | Northampton | 0 - 0 | Coventry |
| 2026-05-02 | Northampton | 2 - 3 | Plymouth |
| 2026-04-28 | Northampton | 0 - 1 | Barnsley |
| 2026-04-25 | Cardiff | 5 - 1 | Northampton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 4 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 33% | 33% |
Newport County poslední 12 zápasy
| 2026-09-01 | Salford City | 2 - 1 | Newport County |
| 2026-08-29 | Newport County | 2 - 2 | Tranmere Rovers |
| 2026-08-22 | Bristol Rovers | 5 - 3 | Newport County |
| 2026-08-15 | Newport County | 3 - 0 | Rochdale |
| 2026-08-08 | Wimbledon | 1 - 1 | Newport County |
| 2026-08-04 | Newport County | 1 - 4 | Roma |
| 2026-07-28 | Newport County | 0 - 4 | Reading |
| 2026-05-02 | Barrow | 1 - 2 | Newport County |
| 2026-04-25 | Newport County | 3 - 2 | Oldham |
| 2026-04-18 | Cheltenham | 1 - 0 | Newport County |
| 2026-04-11 | Newport County | 2 - 1 | Harrogate Town |
| 2026-04-06 | Notts County | 3 - 1 | Newport County |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 83% | 50% |
Tabulka League Two
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bristol Rovers | 4 | +5 | 9 |
| 2 | Barnet | 4 | +4 | 8 |
| 3 | Walsall | 4 | +4 | 8 |
| 4 | Crewe | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Oldham | 4 | +4 | 7 |
| 6 | York City | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Cheltenham | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Colchester | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Swindon | 4 | 0 | 7 |
| 10 | Tranmere Rovers | 4 | +2 | 6 |
| 11 | Grimsby | 4 | +1 | 6 |
| 12 | Fleetwood | 4 | +1 | 6 |
| 13 | Rotherham | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Newport County | 4 | 0 | 4 |
| 15 | Exeter | 4 | 0 | 4 |
| 16 | Chesterfield | 4 | -1 | 4 |
| 17 | Crawley | 4 | -2 | 4 |
| 18 | Northampton | 4 | -1 | 3 |
| 19 | Rochdale | 4 | -2 | 3 |
| 20 | Salford City | 4 | -3 | 3 |
| 21 | Gillingham | 4 | -3 | 3 |
| 22 | Shrewsbury | 4 | -6 | 3 |
| 23 | Accrington | 4 | -3 | 2 |
| 24 | Port Vale | 4 | -4 | 2 |
Chronologie zápasů v lize
| Northampton | |
| Newport County | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Northampton | Newport County |
|---|---|---|---|
| 1 | Bristol Rovers | 5 - 3 | |
| 2 | Barnet | ||
| 3 | Walsall | ||
| 4 | Crewe | ||
| 5 | Oldham | ||
| 6 | York City | ||
| 6 | Cheltenham | ||
| 8 | Colchester | ||
| 8 | Swindon | 0 - 0 | |
| 10 | Tranmere Rovers | ||
| 11 | Grimsby | ||
| 12 | Fleetwood | ||
| 13 | Rotherham | ||
| 14 | Newport County | - | |
| 15 | Exeter | ||
| 16 | Chesterfield | ||
| 17 | Crawley | 1 - 1 | |
| 18 | Northampton | - | |
| 19 | Rochdale | ||
| 20 | Salford City | 2 - 1 | |
| 21 | Gillingham | ||
| 22 | Shrewsbury | ||
| 23 | Accrington | ||
| 24 | Port Vale |
Statistiky týmu
| Northampton | Newport County | |
| Vítězství | 0 | 1 |
| Remízy | 3 | 1 |
| Prohry | 1 | 2 |
| Vstřelené góly | 2 | 9 |
| Obdržené góly | 3 | 9 |
| Průměr vstřelené góly | 0.50 | 2.25 |
| Průměr obdržené góly | 0.75 | 2.25 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 75% | 75% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 75% |
| Nad 1.5 | 50% | 100% |
| Nad 2.5 | 0% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 50% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 0 | 0 |
| Remízy | 2 | 0 |
| Prohry | 0 | 2 |
| Vstřelené góly | 1 | 4 |
| Obdržené góly | 1 | 7 |
| Průměr vstřelené góly | 0.50 | 2.00 |
| Průměr obdržené góly | 0.50 | 3.50 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 100% |
| Nad 1.5 | 50% | 100% |
| Nad 2.5 | 0% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 50% |
Celková statistika pro League Two
| Zápasy (48) | |
| Domácí vítězství | 48% |
| Remízy | 38% |
| Vítězství pro hosta | 15% |
| Odehrané zápasy | 9% |
| Góly (127) | |
| Góly na zápas | 2.65 |
| Góly doma na zápas | 1.58 |
| Góly hosta na zápas | 1.06 |
| Domácí tým skóroval v | 81% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 58% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 52% |
| Nad 3.5 | 29% |
Northampton další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Shrewsbury | - | Northampton |
| 2026-09-19 | Northampton | - | Rotherham |
| 2026-09-26 | Port Vale | - | Northampton |
| 2026-10-03 | Northampton | - | Oldham |
| 2026-10-10 | York City | - | Northampton |
| 2026-10-17 | Grimsby | - | Northampton |
Newport County další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Newport County | - | Fleetwood |
| 2026-09-19 | Accrington | - | Newport County |
| 2026-09-26 | Newport County | - | Grimsby |
| 2026-10-03 | Gillingham | - | Newport County |
| 2026-10-10 | Newport County | - | Colchester |
| 2026-10-17 | Newport County | - | York City |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.71 | 3.40 | 4.33 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.18 | 1.29 | 1.91 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.83 | 1.83 |