Championship - Baráž - Skotsko

úterý, 03.05.2022
19:05
Partick Thistle

Partick Thistle

Inverness

Inverness

1 - 2
(0 - 0,  1 - 2)
Informace
Město
Domácí: Glasgow
Hosté: Inverness
Vzdálenost: 179.5 km
Stadion
Stadion: Firhill Stadium
Kapacita: 10 887
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spuštění
Hodina: 19:05 (19:05 místní čas)

Poslední 12 přímé zápasy

2022-03-04 Partick Thistle 1 - 0 Inverness
2022-02-09 Inverness 3 - 3 Partick Thistle
2021-10-30 Partick Thistle 0 - 0 Inverness
2021-09-11 Inverness 3 - 1 Partick Thistle
2019-12-14 Partick Thistle 3 - 1 Inverness
2019-09-28 Inverness 1 - 3 Partick Thistle
2019-03-22 Partick Thistle 1 - 2 Inverness
2019-02-02 Inverness 1 - 2 Partick Thistle
2018-11-10 Partick Thistle 0 - 1 Inverness
2018-09-15 Inverness 3 - 2 Partick Thistle
2017-03-11 Partick Thistle 1 - 1 Inverness
2017-01-28 Inverness 0 - 0 Partick Thistle
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 7 5
33% 33% 33% 67% 58% 42%

Partick Thistle poslední 12 zápasy

2022-04-29 Ayr United 3 - 1 Partick Thistle
2022-04-23 Partick Thistle 1 - 0 Dunfermline
2022-04-16 Partick Thistle 0 - 1 Raith Rovers
2022-04-08 Queen of South 0 - 1 Partick Thistle
2022-04-02 Partick Thistle 0 - 0 Arbroath
2022-03-26 Kilmarnock 2 - 1 Partick Thistle
2022-03-22 Dunfermline 4 - 1 Partick Thistle
2022-03-19 Partick Thistle 0 - 4 Hamilton
2022-03-12 Greenock Morton 2 - 1 Partick Thistle
2022-03-08 Partick Thistle 1 - 0 Queen of South
2022-03-04 Partick Thistle 1 - 0 Inverness
2022-03-01 Arbroath 1 - 1 Partick Thistle
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 6 5 3
33% 17% 50% 50% 42% 25%

Inverness poslední 12 zápasy

2022-04-29 Inverness 4 - 0 Hamilton
2022-04-23 Greenock Morton 0 - 1 Inverness
2022-04-19 Queen of South 2 - 1 Inverness
2022-04-15 Inverness 2 - 1 Kilmarnock
2022-04-09 Ayr United 2 - 2 Inverness
2022-03-26 Inverness 2 - 0 Dunfermline
2022-03-19 Raith Rovers 2 - 3 Inverness
2022-03-12 Inverness 3 - 0 Arbroath
2022-03-04 Partick Thistle 1 - 0 Inverness
2022-02-25 Hamilton 1 - 1 Inverness
2022-02-19 Inverness 1 - 2 Ayr United
2022-02-09 Inverness 3 - 3 Partick Thistle
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 10 8 4
50% 25% 25% 83% 67% 33%

Tabulka Championship

P Klub Z V R P VG OG RG B
1 Kilmarnock 36 20 7 9 50 27 +23 67
2 Arbroath 36 17 14 5 54 28 +26 65
3 Inverness 36 16 11 9 53 34 +19 59
4 Partick Thistle 36 14 10 12 46 40 +6 52
5 Raith Rovers 36 12 14 10 44 44 0 50
6 Hamilton 36 10 12 14 38 53 -15 42
7 Greenock Morton 36 9 13 14 36 47 -11 40
8 Ayr United 36 9 12 15 39 52 -13 39
9 Dunfermline 36 7 14 15 36 53 -17 35
10 Queen of South 36 8 9 19 36 54 -18 33

Partick Thistle další 6 zápasy

2022-05-06 Inverness - Partick Thistle
2022-06-21 Alloa Athletic - Partick Thistle
2022-06-24 Kelty Hearts - Partick Thistle
2022-07-09 Stenhousemuir - Partick Thistle
2022-07-13 Kilmarnock - Partick Thistle
2022-07-16 Partick Thistle - Motherwell

Inverness další 6 zápasy

2022-05-06 Inverness - Partick Thistle
2022-05-10 Inverness - Arbroath
2022-05-13 Arbroath - Inverness
2022-05-20 Inverness - Saint Johnstone
2022-05-23 Saint Johnstone - Inverness
2022-07-09 Kelty Hearts - Inverness

Kurzy

Standardní 1X2 1 X 2
bet365 2.50 3.00 2.75
Dvojitá šance 1X 12 X2
bet365 1.36 1.33 1.44
Góly nad/pod  Gl Nad Pod
bet365 1.5 1.44 2.62
bet365 2.5 2.35 1.57
bet365 3.5 4.50 1.18
Skórují Oba Týmy  Ano Ne
bet365 2.00 1.75