League Two - Anglie
sobota, 05.09.2026
15:00
15:00

Rochdale

Gillingham
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Rochdale |
| Hosté: | Gillingham |
| Vzdálenost: | 308.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Spotland Stadium |
| Kapacita: | 10 249 (8 000) |
| Rozměry: | 101 x 65 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2023-02-18 | Rochdale | 0 - 2 | Gillingham |
| 2022-08-06 | Gillingham | 1 - 0 | Rochdale |
| 2021-01-23 | Gillingham | 2 - 2 | Rochdale |
| 2020-12-19 | Rochdale | 1 - 4 | Gillingham |
| 2020-01-25 | Rochdale | 2 - 2 | Gillingham |
| 2019-12-29 | Gillingham | 1 - 0 | Rochdale |
| 2019-03-30 | Gillingham | 1 - 1 | Rochdale |
| 2018-09-15 | Rochdale | 3 - 0 | Gillingham |
| 2018-01-13 | Gillingham | 2 - 1 | Rochdale |
| 2017-09-23 | Rochdale | 3 - 0 | Gillingham |
| 2017-03-18 | Rochdale | 4 - 1 | Gillingham |
| 2016-11-26 | Gillingham | 3 - 0 | Rochdale |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 67% | 33% |
Rochdale poslední 12 zápasy
| 2026-09-01 | Rochdale | 3 - 0 | Shrewsbury |
| 2026-08-29 | Colchester | 1 - 0 | Rochdale |
| 2026-08-22 | Rochdale | 1 - 2 | Crawley |
| 2026-08-15 | Newport County | 3 - 0 | Rochdale |
| 2026-08-08 | Bradford | 2 - 0 | Rochdale |
| 2026-08-01 | Tranmere Rovers | 2 - 2 | Rochdale |
| 2026-07-28 | Rochdale | 2 - 3 | Halifax |
| 2026-07-19 | Rochdale | 3 - 3 | Al-Rayyan |
| 2026-05-10 | Boreham Wood | 2 - 2 | Rochdale |
| 2026-05-03 | Rochdale | 2 - 1 | Scunthorpe |
| 2026-04-25 | Rochdale | 1 - 1 | York City |
| 2026-04-18 | Braintree | 1 - 2 | Rochdale |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 9 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 75% | 33% |
Gillingham poslední 12 zápasy
| 2026-09-01 | Chesterfield | 1 - 1 | Gillingham |
| 2026-08-29 | Gillingham | 1 - 1 | Northampton |
| 2026-08-22 | Fleetwood | 0 - 0 | Gillingham |
| 2026-08-15 | Gillingham | 0 - 3 | Walsall |
| 2026-08-08 | Gillingham | 0 - 3 | Luton |
| 2026-07-31 | Ebbsfleet Utd | 1 - 2 | Gillingham |
| 2026-07-21 | Gillingham | 1 - 0 | Millwall |
| 2026-05-02 | Gillingham | 1 - 0 | Shrewsbury |
| 2026-04-25 | Barnet | 6 - 2 | Gillingham |
| 2026-04-18 | Gillingham | 1 - 4 | Grimsby |
| 2026-04-14 | Cheltenham | 2 - 1 | Gillingham |
| 2026-04-11 | Salford City | 0 - 0 | Gillingham |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Tabulka League Two
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bristol Rovers | 4 | +5 | 9 |
| 2 | Barnet | 4 | +4 | 8 |
| 3 | Walsall | 4 | +4 | 8 |
| 4 | Crewe | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Oldham | 4 | +4 | 7 |
| 6 | York City | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Cheltenham | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Colchester | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Swindon | 4 | 0 | 7 |
| 10 | Tranmere Rovers | 4 | +2 | 6 |
| 11 | Grimsby | 4 | +1 | 6 |
| 12 | Fleetwood | 4 | +1 | 6 |
| 13 | Rotherham | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Newport County | 4 | 0 | 4 |
| 15 | Exeter | 4 | 0 | 4 |
| 16 | Chesterfield | 4 | -1 | 4 |
| 17 | Crawley | 4 | -2 | 4 |
| 18 | Northampton | 4 | -1 | 3 |
| 19 | Rochdale | 4 | -2 | 3 |
| 20 | Salford City | 4 | -3 | 3 |
| 21 | Gillingham | 4 | -3 | 3 |
| 22 | Shrewsbury | 4 | -6 | 3 |
| 23 | Accrington | 4 | -3 | 2 |
| 24 | Port Vale | 4 | -4 | 2 |
Chronologie zápasů v lize
| Rochdale | |
| Gillingham | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Rochdale | Gillingham |
|---|---|---|---|
| 1 | Bristol Rovers | ||
| 2 | Barnet | ||
| 3 | Walsall | ||
| 4 | Crewe | ||
| 5 | Oldham | ||
| 6 | York City | ||
| 6 | Cheltenham | ||
| 8 | Colchester | ||
| 8 | Swindon | ||
| 10 | Tranmere Rovers | ||
| 11 | Grimsby | ||
| 12 | Fleetwood | 0 - 0 | |
| 13 | Rotherham | ||
| 14 | Newport County | ||
| 15 | Exeter | ||
| 16 | Chesterfield | 1 - 1 | |
| 17 | Crawley | 1 - 2 | |
| 18 | Northampton | ||
| 19 | Rochdale | - | |
| 20 | Salford City | ||
| 21 | Gillingham | - | |
| 22 | Shrewsbury | 3 - 0 | |
| 23 | Accrington | ||
| 24 | Port Vale |
Statistiky týmu
| Rochdale | Gillingham | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 3 |
| Prohry | 3 | 1 |
| Vstřelené góly | 4 | 2 |
| Obdržené góly | 6 | 5 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 0.50 |
| Průměr obdržené góly | 1.50 | 1.25 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 50% |
| Zápasy obdržené góly | 75% | 75% |
| Skórují Oba Týmy | 25% | 50% |
| Nad 1.5 | 75% | 75% |
| Nad 2.5 | 75% | 25% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 2 |
| Prohry | 1 | 0 |
| Vstřelené góly | 4 | 1 |
| Obdržené góly | 2 | 1 |
| Průměr vstřelené góly | 2.00 | 0.50 |
| Průměr obdržené góly | 1.00 | 0.50 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 50% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 50% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 50% |
| Nad 1.5 | 100% | 50% |
| Nad 2.5 | 100% | 0% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
Celková statistika pro League Two
| Zápasy (48) | |
| Domácí vítězství | 48% |
| Remízy | 38% |
| Vítězství pro hosta | 15% |
| Odehrané zápasy | 9% |
| Góly (127) | |
| Góly na zápas | 2.65 |
| Góly doma na zápas | 1.58 |
| Góly hosta na zápas | 1.06 |
| Domácí tým skóroval v | 81% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 58% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 52% |
| Nad 3.5 | 29% |
Rochdale další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Walsall | - | Rochdale |
| 2026-09-19 | Rochdale | - | Oldham |
| 2026-09-26 | Fleetwood | - | Rochdale |
| 2026-10-03 | Rochdale | - | Swindon |
| 2026-10-10 | Tranmere Rovers | - | Rochdale |
| 2026-10-17 | Crewe | - | Rochdale |
Gillingham další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Gillingham | - | Tranmere Rovers |
| 2026-09-19 | Gillingham | - | Bristol Rovers |
| 2026-09-26 | York City | - | Gillingham |
| 2026-10-03 | Gillingham | - | Newport County |
| 2026-10-10 | Rotherham | - | Gillingham |
| 2026-10-17 | Accrington | - | Gillingham |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.96 | 3.30 | 3.50 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.29 | 1.33 | 1.80 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |