Serie B - Itálie
sobota, 05.09.2026
14:00
14:00

Sudtirol

Catanzaro
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Bolzano |
| Hosté: | Catanzaro |
| Vzdálenost: | 948.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadio Druso |
| Kapacita: | 3 500 (600) |
| Rozměry: | 105 x 63 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 14:00 (15:00 místní čas) |
Poslední 7 přímé zápasy
| 2026-08-15 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2026-01-31 | Sudtirol | 2 - 1 | Catanzaro |
| 2025-08-24 | Catanzaro | 1 - 1 | Sudtirol |
| 2025-01-12 | Sudtirol | 1 - 1 | Catanzaro |
| 2024-10-27 | Catanzaro | 3 - 0 | Sudtirol |
| 2024-02-17 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2023-10-07 | Sudtirol | 0 - 1 | Catanzaro |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
| 14% | 57% | 29% | 86% | 57% | 29% |
Sudtirol poslední 12 zápasy
| 2026-08-30 | Benevento | 1 - 1 | Sudtirol |
| 2026-08-22 | Sudtirol | 1 - 0 | Entella |
| 2026-08-15 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2026-08-07 | Sudtirol | 1 - 0 | Virtus Verona |
| 2026-05-22 | Sudtirol | 0 - 0 | Bari |
| 2026-05-15 | Bari | 0 - 0 | Sudtirol |
| 2026-05-08 | Sudtirol | 1 - 1 | Juve Stabia |
| 2026-05-01 | Sampdoria | 1 - 0 | Sudtirol |
| 2026-04-25 | Sudtirol | 0 - 3 | Mantova |
| 2026-04-18 | Spezia | 6 - 1 | Sudtirol |
| 2026-04-11 | Sudtirol | 1 - 1 | Modena |
| 2026-04-06 | Cesena | 1 - 1 | Sudtirol |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Catanzaro poslední 12 zápasy
| 2026-08-30 | Pisa | 2 - 1 | Catanzaro |
| 2026-08-21 | Vicenza | 3 - 2 | Catanzaro |
| 2026-08-15 | Catanzaro | 2 - 2 | Sudtirol |
| 2026-05-29 | Monza 1912 | 0 - 2 | Catanzaro |
| 2026-05-24 | Catanzaro | 0 - 2 | Monza 1912 |
| 2026-05-20 | Palermo | 2 - 0 | Catanzaro |
| 2026-05-17 | Catanzaro | 3 - 0 | Palermo |
| 2026-05-12 | Catanzaro | 3 - 0 | Avellino |
| 2026-05-08 | Catanzaro | 2 - 3 | Bari |
| 2026-05-01 | Palermo | 3 - 2 | Catanzaro |
| 2026-04-25 | Catanzaro | 4 - 2 | Spezia |
| 2026-04-18 | Juve Stabia | 1 - 1 | Catanzaro |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 67% | 42% |
Tabulka Serie B
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Mantova | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Palermo | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Ascoli | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Cesena | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Padova | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Sudtirol | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Avellino | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Arezzo | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Pisa | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Empoli | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Vicenza | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Juve Stabia | 2 | 0 | 1 |
| 14 | Benevento | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Verona | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Carrarese | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Sampdoria | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Catanzaro | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Entella | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | -4 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Sudtirol | |
| Catanzaro | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Sudtirol | Catanzaro |
|---|---|---|---|
| 1 | Modena | ||
| 2 | Mantova | ||
| 3 | Palermo | ||
| 4 | Ascoli | ||
| 4 | Cesena | ||
| 6 | Padova | ||
| 6 | Sudtirol | - | |
| 8 | Avellino | ||
| 9 | Arezzo | ||
| 10 | Pisa | 2 - 1 | |
| 11 | Empoli | ||
| 12 | Vicenza | 3 - 2 | |
| 13 | Juve Stabia | ||
| 14 | Benevento | ||
| 14 | Verona | ||
| 14 | Carrarese | ||
| 14 | Sampdoria | ||
| 18 | Catanzaro | - | |
| 19 | Entella | 1 - 0 | |
| 20 | Cremonese |
Statistiky týmu
| Sudtirol | Catanzaro | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 1 | 0 |
| Prohry | 0 | 2 |
| Vstřelené góly | 2 | 3 |
| Obdržené góly | 1 | 5 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 1.50 |
| Průměr obdržené góly | 0.50 | 2.50 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 100% |
| Nad 1.5 | 50% | 100% |
| Nad 2.5 | 0% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 50% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 0 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 0 | 2 |
| Vstřelené góly | 1 | 3 |
| Obdržené góly | 0 | 5 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 1.50 |
| Průměr obdržené góly | 0.00 | 2.50 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 0% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 0% | 100% |
| Nad 1.5 | 0% | 100% |
| Nad 2.5 | 0% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 50% |
Celková statistika pro Serie B
| Zápasy (20) | |
| Domácí vítězství | 35% |
| Remízy | 20% |
| Vítězství pro hosta | 45% |
| Odehrané zápasy | 5% |
| Góly (53) | |
| Góly na zápas | 2.65 |
| Góly doma na zápas | 1.30 |
| Góly hosta na zápas | 1.35 |
| Domácí tým skóroval v | 90% |
| Hostující tým skóroval v | 80% |
| Skórují Oba Týmy | 70% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 60% |
| Nad 3.5 | 15% |
Sudtirol další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Sudtirol | - | Modena |
| 2026-09-20 | Arezzo | - | Sudtirol |
| 2026-10-10 | Sudtirol | - | Ascoli |
| 2026-10-17 | Juve Stabia | - | Sudtirol |
| 2026-10-24 | Sudtirol | - | Sampdoria |
| 2026-10-27 | Padova | - | Sudtirol |
Catanzaro další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Catanzaro | - | Carrarese |
| 2026-09-19 | Sampdoria | - | Catanzaro |
| 2026-10-10 | Catanzaro | - | Mantova |
| 2026-10-17 | Verona | - | Catanzaro |
| 2026-10-24 | Catanzaro | - | Ascoli |
| 2026-10-27 | Benevento | - | Catanzaro |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.00 | 3.20 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.36 | 3.00 | |
| 2.5 | 2.25 | 1.62 | |
| 3.5 | 4.00 | 1.22 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.80 |