2. liga - Slovensko
sobota, 05.09.2026
17:00
17:00

Tatran Presov

Zlate Moravce
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Prešov |
| Hosté: | Zlaté Moravce |
| Vzdálenost: | 218.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tatran |
| Kapacita: | 5 410 |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:00 (18:00 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2025-03-08 | Tatran Presov | 1 - 1 | Zlate Moravce |
| 2024-08-09 | Zlate Moravce | 2 - 2 | Tatran Presov |
| 2023-05-26 | Zlate Moravce | 3 - 0 | Tatran Presov |
| 2023-05-23 | Tatran Presov | 1 - 0 | Zlate Moravce |
| 2018-04-28 | Zlate Moravce | 4 - 0 | Tatran Presov |
| 2018-04-07 | Tatran Presov | 1 - 0 | Zlate Moravce |
| 2017-11-18 | Tatran Presov | 1 - 1 | Zlate Moravce |
| 2017-08-19 | Zlate Moravce | 4 - 1 | Tatran Presov |
| 2017-05-03 | Tatran Presov | 1 - 1 | Zlate Moravce |
| 2016-11-26 | Zlate Moravce | 3 - 0 | Tatran Presov |
| 2016-08-20 | Tatran Presov | 1 - 0 | Zlate Moravce |
| 2013-04-20 | Zlate Moravce | 0 - 0 | Tatran Presov |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Tatran Presov poslední 12 zápasy
| 2026-08-28 | Pohronie | 3 - 1 | Tatran Presov |
| 2026-08-22 | Tatran Presov | 2 - 1 | Inter Bratislava |
| 2026-08-16 | Petrzalka | 4 - 2 | Tatran Presov |
| 2026-08-08 | Tatran Presov | 1 - 1 | Tatran LM |
| 2026-08-01 | Zvolen | 0 - 1 | Tatran Presov |
| 2026-07-25 | Humenne | 1 - 2 | Tatran Presov |
| 2026-06-24 | Dukla B. Bystrica | 0 - 0 | Tatran Presov |
| 2026-05-16 | Komárno | 1 - 0 | Tatran Presov |
| 2026-05-09 | Tatran Presov | 3 - 0 | Skalica |
| 2026-05-02 | Ružomberok | 1 - 1 | Tatran Presov |
| 2026-04-26 | Tatran Presov | 0 - 1 | Trenčín |
| 2026-04-19 | Tatran Presov | 2 - 1 | Kosice |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 17% |
Zlate Moravce poslední 12 zápasy
| 2026-08-29 | Zlate Moravce | 0 - 1 | Slovan Galanta |
| 2026-08-22 | MFK Bytca | 2 - 1 | Zlate Moravce |
| 2026-08-15 | Zlate Moravce | 0 - 0 | MSK Žilina B |
| 2026-08-10 | Povazska Bystrica | 2 - 1 | Zlate Moravce |
| 2026-08-01 | Zlate Moravce | 2 - 2 | Banik Lehota |
| 2026-07-26 | Slovan Brat. B | 0 - 1 | Zlate Moravce |
| 2026-07-08 | Skalica | 2 - 1 | Zlate Moravce |
| 2026-06-27 | Zlate Moravce | 2 - 0 | Dukla B. Bystrica |
| 2026-06-20 | Inter Bratislava | 0 - 1 | Zlate Moravce |
| 2026-05-15 | Banik Lehota | 3 - 3 | Zlate Moravce |
| 2026-05-08 | Zlate Moravce | 1 - 0 | Petrzalka |
| 2026-05-02 | Puchov | 1 - 0 | Zlate Moravce |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 42% | 17% |
Tabulka 2. liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | +14 | 18 |
| 2 | STK Šamorín | 6 | +7 | 15 |
| 3 | Pohronie | 6 | +2 | 10 |
| 4 | MSK Žilina B | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Banik Lehota | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Tatran Presov | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Tatran LM | 6 | +4 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | +2 | 7 |
| 10 | OFK Malzenice | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Slovan Galanta | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | -5 | 6 |
| 13 | Zlate Moravce | 6 | -2 | 5 |
| 14 | Slovan Brat. B | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Zvolen | 6 | -3 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | -15 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Tatran Presov | |
| Zlate Moravce | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Tatran Presov | Zlate Moravce |
|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | ||
| 2 | STK Šamorín | ||
| 3 | Pohronie | ||
| 4 | MSK Žilina B | ||
| 5 | Banik Lehota | ||
| 6 | Povazska Bystrica | 2 - 1 | |
| 7 | Tatran Presov | - | |
| 8 | Tatran LM | 1 - 1 | |
| 9 | Inter Bratislava | 2 - 1 | |
| 10 | OFK Malzenice | ||
| 11 | Slovan Galanta | ||
| 12 | Humenne | ||
| 13 | Zlate Moravce | - | |
| 14 | Slovan Brat. B | 0 - 1 | |
| 15 | Zvolen | ||
| 16 | MFK Bytca | 2 - 1 |
Statistiky týmu
| Tatran Presov | Zlate Moravce | |
| Vítězství | 3 | 1 |
| Remízy | 1 | 2 |
| Prohry | 2 | 3 |
| Vstřelené góly | 9 | 5 |
| Obdržené góly | 10 | 7 |
| Průměr vstřelené góly | 1.50 | 0.83 |
| Průměr obdržené góly | 1.67 | 1.17 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 67% |
| Zápasy obdržené góly | 83% | 67% |
| Skórují Oba Týmy | 83% | 50% |
| Nad 1.5 | 83% | 50% |
| Nad 2.5 | 67% | 50% |
| Nad 3.5 | 33% | 17% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 1 |
| Remízy | 1 | 0 |
| Prohry | 0 | 2 |
| Vstřelené góly | 3 | 3 |
| Obdržené góly | 2 | 4 |
| Průměr vstřelené góly | 1.50 | 1.00 |
| Průměr obdržené góly | 1.00 | 1.33 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 67% |
| Skórují Oba Týmy | 100% | 67% |
| Nad 1.5 | 100% | 67% |
| Nad 2.5 | 50% | 67% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
Celková statistika pro 2. liga
| Zápasy (48) | |
| Domácí vítězství | 50% |
| Remízy | 21% |
| Vítězství pro hosta | 29% |
| Odehrané zápasy | 20% |
| Góly (136) | |
| Góly na zápas | 2.83 |
| Góly doma na zápas | 1.58 |
| Góly hosta na zápas | 1.25 |
| Domácí tým skóroval v | 77% |
| Hostující tým skóroval v | 77% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 81% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 29% |
Tatran Presov další 6 zápasy
| 2026-09-13 | OFK Malzenice | - | Tatran Presov |
| 2026-09-19 | Tatran Presov | - | STK Šamorín |
| 2026-09-27 | Slovan Brat. B | - | Tatran Presov |
| 2026-10-03 | Tatran Presov | - | Banik Lehota |
| 2026-10-10 | Povazska Bystrica | - | Tatran Presov |
| 2026-10-17 | Tatran Presov | - | MSK Žilina B |
Zlate Moravce další 6 zápasy
| 2026-09-12 | Zlate Moravce | - | Zvolen |
| 2026-09-18 | Tatran LM | - | Zlate Moravce |
| 2026-09-26 | Zlate Moravce | - | Petrzalka |
| 2026-10-03 | Inter Bratislava | - | Zlate Moravce |
| 2026-10-10 | Zlate Moravce | - | Pohronie |
| 2026-10-17 | Humenne | - | Zlate Moravce |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 4.00 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.17 | 1.22 | 1.91 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.20 | 4.00 | |
| 2.5 | 1.75 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.33 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.10 |