Ligue 1 - Francie
čtvrtek, 03.09.2026
19:45
19:45

Toulouse

Lille
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Toulouse |
| Hosté: | Lille |
| Vzdálenost: | 791.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Městský stadion Toulouse |
| Kapacita: | 33 150 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Trenér | |
| Domácí: | Jens Berthel Askou (Dan) |
| Hosté: | Davide Ancelotti (Ita) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 místní čas) |
Poslední 12 přímé zápasy
| 2026-04-12 | Toulouse | 0 - 4 | Lille |
| 2025-09-14 | Lille | 2 - 1 | Toulouse |
| 2025-04-12 | Toulouse | 1 - 2 | Lille |
| 2024-10-05 | Lille | 2 - 1 | Toulouse |
| 2024-02-25 | Toulouse | 3 - 1 | Lille |
| 2023-11-12 | Lille | 1 - 1 | Toulouse |
| 2023-03-18 | Toulouse | 0 - 2 | Lille |
| 2022-09-17 | Lille | 2 - 1 | Toulouse |
| 2020-02-22 | Lille | 3 - 0 | Toulouse |
| 2019-10-19 | Toulouse | 2 - 1 | Lille |
| 2019-04-21 | Toulouse | 0 - 0 | Lille |
| 2018-12-22 | Lille | 1 - 2 | Toulouse |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 17% |
Toulouse poslední 12 zápasy
| 2026-08-29 | Brest | 2 - 2 | Toulouse |
| 2026-08-22 | Toulouse | 0 - 2 | Lyon |
| 2026-08-15 | Toulouse | 1 - 2 | Hamburger |
| 2026-08-08 | Elche | 3 - 0 | Toulouse |
| 2026-08-05 | Al-Ain | 0 - 1 | Toulouse |
| 2026-07-31 | Toulouse | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2026-07-25 | Toulouse | 1 - 1 | Rodez AF |
| 2026-05-17 | Nantes | 0 - 0 | Toulouse |
| 2026-05-10 | Toulouse | 2 - 1 | Lyon |
| 2026-05-03 | Štrasburk | 1 - 2 | Toulouse |
| 2026-04-25 | Toulouse | 2 - 2 | Monaco |
| 2026-04-21 | Lens | 4 - 1 | Toulouse |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 25% |
Lille poslední 12 zápasy
| 2026-08-28 | Lille | 2 - 2 | Paris SG |
| 2026-08-23 | Angers | 0 - 2 | Lille |
| 2026-08-15 | Everton | 1 - 1 | Lille |
| 2026-08-08 | Hamburger | 2 - 2 | Lille |
| 2026-08-01 | OH Leuven | 3 - 6 | Lille |
| 2026-07-25 | Saint-Gilloise | 2 - 1 | Lille |
| 2026-07-18 | Lille | 3 - 0 | RAAL La Louviere |
| 2026-05-17 | Lille | 0 - 2 | Auxerre |
| 2026-05-10 | Monaco | 0 - 1 | Lille |
| 2026-05-03 | Lille | 1 - 1 | Le Havre |
| 2026-04-26 | Paris FC | 0 - 1 | Lille |
| 2026-04-18 | Lille | 0 - 0 | Nice |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Tabulka Ligue 1
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Paris FC | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Lille | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Lyon | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Rennais | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Troyes | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Lens | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Marseille | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Angers | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Štrasburk | 2 | -3 | 3 |
| 11 | Brest | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Paris SG | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Le Mans | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Lorient | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Le Havre | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Toulouse | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Auxerre | 2 | -5 | 0 |
Chronologie zápasů v lize
| Toulouse | |
| Lille | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Toulouse | Lille |
|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | ||
| 2 | Paris FC | ||
| 3 | Lille | - | |
| 4 | Lyon | 0 - 2 | |
| 5 | Rennais | ||
| 6 | Troyes | ||
| 7 | Lens | ||
| 8 | Marseille | ||
| 9 | Angers | 0 - 2 | |
| 10 | Štrasburk | ||
| 11 | Brest | ||
| 11 | Paris SG | ||
| 13 | Le Mans | ||
| 14 | Lorient | ||
| 14 | Le Havre | ||
| 16 | Toulouse | - | |
| 17 | Nice | ||
| 18 | Auxerre |
Statistiky týmu
| Toulouse | Lille | |
| Vítězství | 0 | 1 |
| Remízy | 1 | 1 |
| Prohry | 1 | 0 |
| Vstřelené góly | 2 | 4 |
| Obdržené góly | 4 | 2 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 2.00 |
| Průměr obdržené góly | 2.00 | 1.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 50% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 50% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 50% |
| Nad 1.5 | 100% | 100% |
| Nad 2.5 | 50% | 50% |
| Nad 3.5 | 50% | 50% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 0 | 1 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 1 | 0 |
| Vstřelené góly | 0 | 2 |
| Obdržené góly | 2 | 0 |
| Průměr vstřelené góly | 0.00 | 2.00 |
| Průměr obdržené góly | 2.00 | 0.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 0% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 0% |
| Skórují Oba Týmy | 0% | 0% |
| Nad 1.5 | 100% | 100% |
| Nad 2.5 | 0% | 0% |
| Nad 3.5 | 0% | 0% |
Celková statistika pro Ligue 1
| Zápasy (18) | |
| Domácí vítězství | 33% |
| Remízy | 39% |
| Vítězství pro hosta | 28% |
| Odehrané zápasy | 6% |
| Góly (54) | |
| Góly na zápas | 3.00 |
| Góly doma na zápas | 1.67 |
| Góly hosta na zápas | 1.33 |
| Domácí tým skóroval v | 72% |
| Hostující tým skóroval v | 72% |
| Skórují Oba Týmy | 56% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 61% |
| Nad 3.5 | 44% |
Toulouse další 6 zápasy
| 2026-09-05 | Toulouse | - | Lille |
| 2026-09-12 | Lorient | - | Toulouse |
| 2026-09-19 | Toulouse | - | Le Havre |
| 2026-10-10 | Monaco | - | Toulouse |
| 2026-10-17 | Le Mans | - | Toulouse |
| 2026-10-24 | Toulouse | - | Troyes |
Lille další 6 zápasy
| 2026-09-05 | Toulouse | - | Lille |
| 2026-09-12 | Lille | - | Troyes |
| 2026-09-19 | Nice | - | Lille |
| 2026-10-10 | Lille | - | Le Havre |
| 2026-10-17 | Lille | - | Brest |
| 2026-10-24 | Monaco | - | Lille |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.25 | 2.15 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 1.33 | 1.33 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.33 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.75 | 1.29 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |