Division 1 - Jih - Švédsko
čtvrtek, 14.05.2026
12:00
12:00

Tvaakers IF

Olympic Malmo
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Tvaaker |
| Hosté: | Malmoe |
| Vzdálenost: | 164.0 km |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 12:00 (13:00 místní čas) |
Poslední 6 přímé zápasy
| 2024-09-14 | Olympic Malmo | 1 - 1 | Tvaakers IF |
| 2024-04-21 | Tvaakers IF | 1 - 2 | Olympic Malmo |
| 2023-08-05 | Tvaakers IF | 0 - 0 | Olympic Malmo |
| 2023-05-06 | Olympic Malmo | 1 - 2 | Tvaakers IF |
| 2022-10-01 | Tvaakers IF | 0 - 0 | Olympic Malmo |
| 2022-04-09 | Olympic Malmo | 1 - 1 | Tvaakers IF |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | |
| 17% | 67% | 17% | 67% | 33% | 0% |
Tvaakers IF poslední 12 zápasy
| 2026-05-09 | Rosengard 1917 | 0 - 1 | Tvaakers IF |
| 2026-05-02 | Tvaakers IF | 1 - 2 | Laholms |
| 2026-04-25 | Lunds | 1 - 0 | Tvaakers IF |
| 2026-04-18 | Trelleborgs | 4 - 1 | Tvaakers IF |
| 2026-04-11 | Tvaakers IF | 1 - 0 | Eskilsminne IF |
| 2026-04-06 | Skovde | 0 - 0 | Tvaakers IF |
| 2026-03-28 | Laholms | 1 - 6 | Tvaakers IF |
| 2026-03-21 | Tvaakers IF | 3 - 0 | Torslanda IK |
| 2026-03-10 | Tvaakers IF | 3 - 3 | IS Halmia |
| 2025-11-22 | Oskarshamns | 1 - 2 | Tvaakers IF |
| 2025-11-15 | Tvaakers IF | 3 - 3 | Oskarshamns |
| 2025-03-08 | Varbergs BoIS | 4 - 1 | Tvaakers IF |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 67% | 42% |
Olympic Malmo poslední 12 zápasy
| 2026-05-09 | Olympic Malmo | 2 - 0 | Kristianstad FC |
| 2026-05-02 | Trelleborgs | 2 - 1 | Olympic Malmo |
| 2026-04-26 | Olympic Malmo | 3 - 1 | Jonkopings S. |
| 2026-04-17 | Hassleholms IF | 4 - 0 | Olympic Malmo |
| 2026-04-11 | Olympic Malmo | 1 - 2 | Trollhattan |
| 2026-04-03 | Utsiktens | 1 - 3 | Olympic Malmo |
| 2026-03-28 | Angelholms | 0 - 1 | Olympic Malmo |
| 2026-03-21 | Olympic Malmo | 2 - 1 | Lindome GIF |
| 2026-03-16 | Halmstads | 0 - 0 | Olympic Malmo |
| 2026-02-28 | Olympic Malmo | 1 - 1 | Karlskrona |
| 2025-11-08 | Skovde | 3 - 2 | Olympic Malmo |
| 2025-11-02 | Olympic Malmo | 2 - 3 | Trollhattan |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 67% | 42% |
Tabulka Division 1 - Jih
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trelleborgs | 6 | +13 | 16 |
| 2 | Lunds | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Atvidabergs | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Eskilsminne IF | 6 | +1 | 10 |
| 5 | AFC Malmo | 6 | +1 | 9 |
| 6 | Olympic Malmo | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Hassleholms IF | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Skovde | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Trollhattan | 6 | -1 | 8 |
| 10 | Angelholms | 6 | +2 | 7 |
| 11 | Jonkopings S. | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Tvaakers IF | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Rosengard 1917 | 6 | -2 | 6 |
| 14 | Kristianstad FC | 6 | -3 | 5 |
| 15 | Laholms | 6 | -6 | 4 |
| 16 | Utsiktens | 6 | -12 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Tvaakers IF | |
| Olympic Malmo | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Tvaakers IF | Olympic Malmo |
|---|---|---|---|
| 1 | Trelleborgs | 2 - 1 | |
| 2 | Lunds | ||
| 3 | Atvidabergs | ||
| 4 | Eskilsminne IF | 1 - 0 | |
| 5 | AFC Malmo | ||
| 6 | Olympic Malmo | - | |
| 7 | Hassleholms IF | 4 - 0 | |
| 8 | Skovde | ||
| 9 | Trollhattan | ||
| 10 | Angelholms | ||
| 11 | Jonkopings S. | ||
| 12 | Tvaakers IF | - | |
| 13 | Rosengard 1917 | ||
| 14 | Kristianstad FC | ||
| 15 | Laholms | 1 - 2 | |
| 16 | Utsiktens | 1 - 3 |
Statistiky týmu
| Tvaakers IF | Olympic Malmo | |
| Vítězství | 2 | 3 |
| Remízy | 1 | 0 |
| Prohry | 3 | 3 |
| Vstřelené góly | 4 | 10 |
| Obdržené góly | 7 | 10 |
| Průměr vstřelené góly | 0.67 | 1.67 |
| Průměr obdržené góly | 1.17 | 1.67 |
| Zápasy vstřelené góly | 67% | 83% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 83% |
| Skórují Oba Týmy | 33% | 67% |
| Nad 1.5 | 33% | 100% |
| Nad 2.5 | 33% | 83% |
| Nad 3.5 | 17% | 50% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 1 | 1 |
| Remízy | 0 | 0 |
| Prohry | 1 | 2 |
| Vstřelené góly | 2 | 4 |
| Obdržené góly | 2 | 7 |
| Průměr vstřelené góly | 1.00 | 1.33 |
| Průměr obdržené góly | 1.00 | 2.33 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 67% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 67% |
| Nad 1.5 | 50% | 100% |
| Nad 2.5 | 50% | 100% |
| Nad 3.5 | 0% | 67% |
Celková statistika pro Division 1 - Jih
| Zápasy (48) | |
| Domácí vítězství | 38% |
| Remízy | 31% |
| Vítězství pro hosta | 31% |
| Odehrané zápasy | 20% |
| Góly (131) | |
| Góly na zápas | 2.73 |
| Góly doma na zápas | 1.40 |
| Góly hosta na zápas | 1.33 |
| Domácí tým skóroval v | 77% |
| Hostující tým skóroval v | 69% |
| Skórují Oba Týmy | 54% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 54% |
| Nad 3.5 | 29% |
Tvaakers IF další 6 zápasy
| 2026-05-18 | AFC Malmo | - | Tvaakers IF |
| 2026-05-23 | Tvaakers IF | - | Trollhattan |
| 2026-05-30 | Tvaakers IF | - | Kristianstad FC |
| 2026-06-07 | Atvidabergs | - | Tvaakers IF |
| 2026-06-13 | Tvaakers IF | - | Jonkopings S. |
| 2026-06-18 | Tvaakers IF | - | Angelholms |
Olympic Malmo další 6 zápasy
| 2026-05-17 | Olympic Malmo | - | Atvidabergs |
| 2026-05-23 | Rosengard 1917 | - | Olympic Malmo |
| 2026-06-03 | Olympic Malmo | - | Lunds |
| 2026-06-08 | Angelholms | - | Olympic Malmo |
| 2026-06-13 | Olympic Malmo | - | Laholms |
| 2026-06-21 | AFC Malmo | - | Olympic Malmo |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.33 | 3.40 | 2.50 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.38 | 1.21 | 1.44 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.14 | 4.50 | |
| 2.5 | 1.52 | 2.28 | |
| 3.5 | 2.28 | 1.50 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 |