Fotbalová národní liga - Česko
pátek, 04.09.2026
17:00
17:00

Ústí nad Labem

Slavia Prague B
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
| Informace | |
|---|---|
| Město | |
| Domácí: | Ústí nad Labem |
| Hosté: | Praha |
| Vzdálenost: | 69.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Městský stadion Ústí nad Labem |
| Kapacita: | 3 000 (555) |
| Rozměry: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spuštění | |
| Hodina: | 17:00 (18:00 místní čas) |
Poslední 3 přímé zápasy
| 2026-05-16 | Ústí nad Labem | 2 - 1 | Slavia Prague B |
| 2025-10-28 | Slavia Prague B | 2 - 1 | Ústí nad Labem |
| 2025-01-29 | Slavia Prague B | 2 - 2 | Ústí nad Labem |
Ústí nad Labem poslední 12 zápasy
| 2026-08-29 | Táborsko | 0 - 1 | Ústí nad Labem |
| 2026-08-25 | Varnsdorf | 0 - 0 | Ústí nad Labem |
| 2026-08-21 | Ústí nad Labem | 3 - 1 | Dukla Praha |
| 2026-08-17 | Třinec | 0 - 0 | Ústí nad Labem |
| 2026-08-07 | Ústí nad Labem | 3 - 3 | Arsenal CL |
| 2026-08-01 | HS Kromeriz | 0 - 2 | Ústí nad Labem |
| 2026-07-24 | Ústí nad Labem | 2 - 1 | SK Kladno |
| 2026-07-03 | Jablonec | 1 - 1 | Ústí nad Labem |
| 2026-05-23 | Vysocina Jihlava | 3 - 1 | Ústí nad Labem |
| 2026-05-16 | Ústí nad Labem | 2 - 1 | Slavia Prague B |
| 2026-05-10 | Banik Ostrava B | 1 - 2 | Ústí nad Labem |
| 2026-05-06 | Ústí nad Labem | 2 - 1 | Opava |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 7 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 58% | 25% |
Slavia Prague B poslední 12 zápasy
| 2026-08-30 | Slavia Prague B | 3 - 3 | Opava |
| 2026-08-23 | Slavia Prague B | 4 - 1 | HS Kromeriz |
| 2026-08-14 | Dukla Praha | 1 - 3 | Slavia Prague B |
| 2026-08-07 | Slavia Prague B | 3 - 2 | Třinec |
| 2026-08-02 | Arsenal CL | 1 - 1 | Slavia Prague B |
| 2026-07-26 | Slavia Prague B | 2 - 2 | Příbram |
| 2026-05-23 | Slavia Prague B | 3 - 2 | Vlašim |
| 2026-05-16 | Ústí nad Labem | 2 - 1 | Slavia Prague B |
| 2026-05-10 | Slavia Prague B | 2 - 1 | Táborsko |
| 2026-05-06 | HS Kromeriz | 5 - 0 | Slavia Prague B |
| 2026-05-03 | Slavia Prague B | 0 - 3 | Banik Ostrava B |
| 2026-04-26 | Slavia Prague B | 0 - 1 | Zbrojovka Brno |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 10 | 7 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 83% | 58% |
Tabulka Fotbalová národní liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ústí nad Labem | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Slavia Prague B | 6 | +6 | 12 |
| 3 | Karviná | 6 | +5 | 12 |
| 4 | Příbram | 6 | +3 | 12 |
| 5 | Táborsko | 6 | +4 | 11 |
| 6 | Dukla Praha | 6 | +2 | 10 |
| 7 | SK Kladno | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Arsenal CL | 6 | -3 | 8 |
| 9 | Banik Ostrava B | 6 | +3 | 7 |
| 10 | Vysocina Jihlava | 6 | +1 | 7 |
| 11 | Vlašim | 6 | +1 | 6 |
| 12 | Opava | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Prostejov | 6 | -1 | 5 |
| 14 | Třinec | 6 | -4 | 4 |
| 15 | HS Kromeriz | 6 | -10 | 4 |
| 16 | Viktoria Žižkov | 6 | -12 | 3 |
Chronologie zápasů v lize
| Ústí nad Labem | |
| Slavia Prague B | |
| Domácí | |
| Hosté |
Zápasy domácí/hosté
| P | Klub | Ústí nad Labem | Slavia Prague B |
|---|---|---|---|
| 1 | Ústí nad Labem | - | |
| 2 | Slavia Prague B | - | |
| 3 | Karviná | ||
| 4 | Příbram | ||
| 5 | Táborsko | ||
| 6 | Dukla Praha | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 7 | SK Kladno | 2 - 1 | |
| 8 | Arsenal CL | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Banik Ostrava B | ||
| 10 | Vysocina Jihlava | ||
| 11 | Vlašim | ||
| 12 | Opava | ||
| 13 | Prostejov | ||
| 14 | Třinec | ||
| 15 | HS Kromeriz | ||
| 16 | Viktoria Žižkov |
Statistiky týmu
| Ústí nad Labem | Slavia Prague B | |
| Vítězství | 4 | 3 |
| Remízy | 2 | 3 |
| Prohry | 0 | 0 |
| Vstřelené góly | 11 | 16 |
| Obdržené góly | 5 | 10 |
| Průměr vstřelené góly | 1.83 | 2.67 |
| Průměr obdržené góly | 0.83 | 1.67 |
| Zápasy vstřelené góly | 83% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 50% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 50% | 100% |
| Nad 1.5 | 67% | 100% |
| Nad 2.5 | 50% | 83% |
| Nad 3.5 | 33% | 83% |
| Domácí | Hosté | |
| Vítězství | 2 | 1 |
| Remízy | 1 | 1 |
| Prohry | 0 | 0 |
| Vstřelené góly | 8 | 4 |
| Obdržené góly | 5 | 2 |
| Průměr vstřelené góly | 2.67 | 2.00 |
| Průměr obdržené góly | 1.67 | 1.00 |
| Zápasy vstřelené góly | 100% | 100% |
| Zápasy obdržené góly | 100% | 100% |
| Skórují Oba Týmy | 100% | 100% |
| Nad 1.5 | 100% | 100% |
| Nad 2.5 | 100% | 50% |
| Nad 3.5 | 67% | 50% |
Celková statistika pro Fotbalová národní liga
| Zápasy (48) | |
| Domácí vítězství | 44% |
| Remízy | 31% |
| Vítězství pro hosta | 25% |
| Odehrané zápasy | 20% |
| Góly (142) | |
| Góly na zápas | 2.96 |
| Góly doma na zápas | 1.62 |
| Góly hosta na zápas | 1.33 |
| Domácí tým skóroval v | 83% |
| Hostující tým skóroval v | 71% |
| Skórují Oba Týmy | 60% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 60% |
| Nad 3.5 | 40% |
Ústí nad Labem další 6 zápasy
| 2026-09-11 | Ústí nad Labem | - | Vysocina Jihlava |
| 2026-09-20 | Banik Ostrava B | - | Ústí nad Labem |
| 2026-10-09 | Ústí nad Labem | - | Opava |
| 2026-10-16 | Prostejov | - | Ústí nad Labem |
| 2026-10-23 | Ústí nad Labem | - | Karviná |
| 2026-10-30 | Vlašim | - | Ústí nad Labem |
Slavia Prague B další 6 zápasy
| 2026-09-13 | Slavia Prague B | - | Viktoria Žižkov |
| 2026-09-18 | Vysocina Jihlava | - | Slavia Prague B |
| 2026-10-09 | Slavia Prague B | - | Vlašim |
| 2026-10-18 | Banik Ostrava B | - | Slavia Prague B |
| 2026-10-25 | Slavia Prague B | - | Prostejov |
| 2026-10-30 | Karviná | - | Slavia Prague B |
Přihlaste nebo Zaregistrujte se pro uzavření sázky
Kurzy
| Standardní 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.60 | 3.40 |
| Dvojitá šance | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.29 | 1.25 | 1.80 |
| Góly nad/pod | Gl | Nad | Pod |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.14 | 5.50 | |
| 2.5 | 1.50 | 2.50 | |
| 3.5 | 2.20 | 1.62 |
| Skórují Oba Týmy | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 |