Bardsragujn chumb Arménie

Statistika Arménie

(Pravidelná sezóna)

Procento 92%
Zápasy 135
Odehrané 124
Zbývající 11
Zápasy 124
Domácí 43%
Remízy 23%
Hosté 35%
Góly 316
Průměrné 2.55
Domácí 1.43
Hosté 1.12
Góly 316
Skórují Oba 45%
Domácí 71%
Hosté 65%
Góly Nad Pod
1.5 72% 28%
2.5 48% 52%
3.5 27% 73%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 12 9.68%
0 - 1 12 9.68%
2 - 0 11 8.87%
0 - 0 11 8.87%
1 - 2 11 8.87%
1 - 1 10 8.06%
2 - 1 9 7.26%
0 - 2 9 7.26%
2 - 2 7 5.65%
3 - 0 4 3.23%
2 - 3 4 3.23%
3 - 2 3 2.42%
4 - 0 3 2.42%
4 - 1 3 2.42%
4 - 2 3 2.42%
3 - 1 2 1.61%
0 - 3 2 1.61%
0 - 4 2 1.61%
1 - 3 2 1.61%
5 - 0 1 0.81%
5 - 1 1 0.81%
6 - 0 1 0.81%
1 - 4 1 0.81%
Góly Z Procento
Sudý 62 50.00%
Lichý 62 50.00%
2 30 24.19%
3 26 20.97%
1 24 19.35%
4 16 12.90%
5 12 9.68%
0 11 8.87%
6 5 4.03%
Rozdíl Z Procento
0 28 22.58%
-1 27 21.77%
+1 24 19.35%
+2 16 12.90%
-2 11 8.87%
+3 7 5.65%
+4 4 3.23%
-3 3 2.42%
-4 2 1.61%
+5 1 0.81%
+6 1 0.81%
Absolutní Z Procento
1 51 41.13%
0 28 22.58%
2 27 21.77%
3 10 8.06%
4 6 4.84%
5 1 0.81%
6 1 0.81%