Vtora PFL Bulharsko

Statistika Bulharsko
Procento 94%
Zápasy 272
Odehrané 256
Zbývající 16
Zápasy 256
Domácí 42%
Remízy 29%
Hosté 30%
Góly 637
Průměrné 2.49
Domácí 1.42
Hosté 1.07
Góly 637
Skórují Oba 46%
Domácí 70%
Hosté 65%
Góly Nad Pod
1.5 70% 30%
2.5 45% 55%
3.5 26% 74%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 32 12.50%
0 - 0 28 10.94%
0 - 1 28 10.94%
1 - 0 21 8.20%
2 - 0 20 7.81%
2 - 1 18 7.03%
1 - 2 13 5.08%
0 - 2 12 4.69%
3 - 0 11 4.30%
3 - 1 10 3.91%
2 - 2 10 3.91%
1 - 3 8 3.12%
3 - 2 7 2.73%
0 - 3 7 2.73%
4 - 0 6 2.34%
4 - 1 4 1.56%
4 - 2 3 1.17%
3 - 3 3 1.17%
5 - 0 2 0.78%
6 - 0 2 0.78%
0 - 4 2 0.78%
2 - 3 2 0.78%
4 - 3 1 0.39%
5 - 1 1 0.39%
6 - 1 1 0.39%
1 - 4 1 0.39%
2 - 4 1 0.39%
2 - 5 1 0.39%
2 - 6 1 0.39%
Góly Z Procento
Sudý 139 54.30%
Lichý 117 45.70%
2 64 25.00%
1 49 19.14%
3 49 19.14%
4 36 14.06%
0 28 10.94%
5 16 6.25%
6 10 3.91%
7 3 1.17%
8 1 0.39%
Rozdíl Z Procento
0 73 28.52%
+1 47 18.36%
-1 43 16.80%
+2 33 12.89%
-2 21 8.20%
+3 15 5.86%
-3 9 3.52%
+4 7 2.73%
+5 3 1.17%
-4 3 1.17%
+6 2 0.78%
Absolutní Z Procento
1 90 35.16%
0 73 28.52%
2 54 21.09%
3 24 9.38%
4 10 3.91%
5 3 1.17%
6 2 0.78%