Série A Ekvádor
(Pravidelná sezóna)
| Procento | 43% |
|---|---|
| Zápasy | 240 |
| Odehrané | 104 |
| Zbývající | 136 |
| Zápasy | 104 |
|---|---|
| Domácí | 48% |
| Remízy | 25% |
| Hosté | 27% |
| Góly | 215 |
|---|---|
| Průměrné | 2.07 |
| Domácí | 1.21 |
| Hosté | 0.86 |
| Góly | 215 |
|---|---|
| Skórují Oba | 41% |
| Domácí | 72% |
| Hosté | 61% |
| Góly | Nad | Pod |
|---|---|---|
| 1.5 | 62% | 38% |
| 2.5 | 32% | 68% |
| 3.5 | 15% | 85% |
Nejběžnější výsledky
| Výsledek | Z | Procento |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 19 | 18.27% |
| 1 - 1 | 15 | 14.42% |
| 0 - 1 | 12 | 11.54% |
| 2 - 1 | 11 | 10.58% |
| 0 - 0 | 9 | 8.65% |
| 2 - 0 | 8 | 7.69% |
| 0 - 2 | 8 | 7.69% |
| 3 - 0 | 3 | 2.88% |
| 3 - 2 | 3 | 2.88% |
| 1 - 2 | 3 | 2.88% |
| 1 - 3 | 3 | 2.88% |
| 3 - 1 | 2 | 1.92% |
| 4 - 0 | 2 | 1.92% |
| 4 - 1 | 2 | 1.92% |
| 2 - 2 | 2 | 1.92% |
| 2 - 3 | 2 | 1.92% |
| Góly | Z | Procento |
|---|---|---|
| Sudý | 49 | 47.12% |
| Lichý | 55 | 52.88% |
| 1 | 31 | 29.81% |
| 2 | 31 | 29.81% |
| 3 | 17 | 16.35% |
| 0 | 9 | 8.65% |
| 4 | 9 | 8.65% |
| 5 | 7 | 6.73% |
| Rozdíl | Z | Procento |
|---|---|---|
| +1 | 33 | 31.73% |
| 0 | 26 | 25.00% |
| -1 | 17 | 16.35% |
| -2 | 11 | 10.58% |
| +2 | 10 | 9.62% |
| +3 | 5 | 4.81% |
| +4 | 2 | 1.92% |
| Absolutní | Z | Procento |
|---|---|---|
| 1 | 50 | 48.08% |
| 0 | 26 | 25.00% |
| 2 | 21 | 20.19% |
| 3 | 5 | 4.81% |
| 4 | 2 | 1.92% |