Primera División Salvador

Statistika Salvador
Procento 100%
Zápasy 132
Odehrané 132
Zbývající 0
Zápasy 132
Domácí 39%
Remízy 28%
Hosté 33%
Góly 345
Průměrné 2.61
Domácí 1.34
Hosté 1.27
Góly 345
Skórují Oba 51%
Domácí 73%
Hosté 70%
Góly Nad Pod
1.5 76% 24%
2.5 45% 55%
3.5 29% 71%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 20 15.15%
1 - 0 13 9.85%
2 - 0 10 7.58%
0 - 0 10 7.58%
0 - 2 10 7.58%
2 - 1 9 6.82%
0 - 1 9 6.82%
3 - 1 6 4.55%
2 - 2 6 4.55%
1 - 3 6 4.55%
1 - 2 5 3.79%
2 - 3 5 3.79%
3 - 0 4 3.03%
0 - 3 4 3.03%
3 - 2 3 2.27%
4 - 2 2 1.52%
5 - 0 2 1.52%
4 - 0 1 0.76%
4 - 1 1 0.76%
3 - 3 1 0.76%
0 - 4 1 0.76%
0 - 5 1 0.76%
1 - 4 1 0.76%
1 - 6 1 0.76%
3 - 4 1 0.76%
Góly Z Procento
Sudý 73 55.30%
Lichý 59 44.70%
2 40 30.30%
1 22 16.67%
3 22 16.67%
4 20 15.15%
5 13 9.85%
0 10 7.58%
6 3 2.27%
7 2 1.52%
Rozdíl Z Procento
0 37 28.03%
+1 25 18.94%
-1 20 15.15%
+2 18 13.64%
-2 16 12.12%
+3 5 3.79%
-3 5 3.79%
+5 2 1.52%
-5 2 1.52%
+4 1 0.76%
-4 1 0.76%
Absolutní Z Procento
1 45 34.09%
0 37 28.03%
2 34 25.76%
3 10 7.58%
5 4 3.03%
4 2 1.52%