League Two Anglie

Statistika Anglie
Procento 100%
Zápasy 552
Odehrané 552
Zbývající 0
Zápasy 552
Domácí 42%
Remízy 25%
Hosté 33%
Góly 1423
Průměrné 2.58
Domácí 1.37
Hosté 1.20
Góly 1423
Skórují Oba 53%
Domácí 76%
Hosté 70%
Góly Nad Pod
1.5 73% 27%
2.5 48% 52%
3.5 27% 73%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 68 12.32%
1 - 1 66 11.96%
0 - 1 47 8.51%
2 - 1 46 8.33%
1 - 2 45 8.15%
0 - 0 36 6.52%
2 - 0 35 6.34%
0 - 2 34 6.16%
2 - 2 29 5.25%
3 - 1 27 4.89%
1 - 3 20 3.62%
3 - 2 15 2.72%
0 - 3 13 2.36%
3 - 0 12 2.17%
2 - 3 9 1.63%
4 - 0 8 1.45%
4 - 1 7 1.27%
1 - 4 7 1.27%
3 - 3 6 1.09%
0 - 4 5 0.91%
5 - 0 4 0.72%
4 - 2 3 0.54%
4 - 3 2 0.36%
6 - 2 2 0.36%
5 - 1 1 0.18%
5 - 2 1 0.18%
7 - 1 1 0.18%
1 - 5 1 0.18%
2 - 4 1 0.18%
2 - 5 1 0.18%
Góly Z Procento
Sudý 275 49.82%
Lichý 277 50.18%
2 135 24.46%
3 116 21.01%
1 115 20.83%
4 89 16.12%
5 42 7.61%
0 36 6.52%
6 12 2.17%
7 4 0.72%
8 3 0.54%
Rozdíl Z Procento
0 137 24.82%
+1 131 23.73%
-1 101 18.30%
+2 65 11.78%
-2 55 9.96%
-3 21 3.80%
+3 20 3.62%
+4 11 1.99%
-4 6 1.09%
+5 4 0.72%
+6 1 0.18%
Absolutní Z Procento
1 232 42.03%
0 137 24.82%
2 120 21.74%
3 41 7.43%
4 17 3.08%
5 4 0.72%
6 1 0.18%