Ligue 1 Francie

Statistika Francie
Procento 96%
Zápasy 306
Odehrané 295
Zbývající 11
Zápasy 295
Domácí 47%
Remízy 24%
Hosté 29%
Góly 832
Průměrné 2.82
Domácí 1.60
Hosté 1.22
Góly 832
Skórují Oba 51%
Domácí 78%
Hosté 65%
Góly Nad Pod
1.5 72% 28%
2.5 53% 47%
3.5 33% 67%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 37 12.54%
1 - 1 28 9.49%
0 - 1 23 7.80%
0 - 0 22 7.46%
2 - 0 21 7.12%
2 - 1 19 6.44%
1 - 2 19 6.44%
3 - 1 18 6.10%
2 - 2 15 5.08%
3 - 0 14 4.75%
3 - 2 8 2.71%
0 - 2 8 2.71%
0 - 3 7 2.37%
3 - 3 6 2.03%
2 - 3 6 2.03%
4 - 0 5 1.69%
4 - 1 5 1.69%
1 - 3 5 1.69%
0 - 4 4 1.36%
5 - 0 3 1.02%
1 - 4 3 1.02%
3 - 4 3 1.02%
4 - 2 2 0.68%
5 - 1 2 0.68%
5 - 2 2 0.68%
2 - 5 2 0.68%
6 - 1 1 0.34%
6 - 2 1 0.34%
4 - 4 1 0.34%
0 - 5 1 0.34%
1 - 5 1 0.34%
1 - 7 1 0.34%
3 - 5 1 0.34%
3 - 6 1 0.34%
Góly Z Procento
Sudý 141 47.80%
Lichý 154 52.20%
1 60 20.34%
3 59 20.00%
2 57 19.32%
4 47 15.93%
5 26 8.81%
0 22 7.46%
6 11 3.73%
7 8 2.71%
8 4 1.36%
9 1 0.34%
Rozdíl Z Procento
0 72 24.41%
+1 64 21.69%
-1 51 17.29%
+2 41 13.90%
+3 21 7.12%
-2 14 4.75%
-3 13 4.41%
+4 8 2.71%
-4 5 1.69%
+5 4 1.36%
-5 1 0.34%
-6 1 0.34%
Absolutní Z Procento
1 115 38.98%
0 72 24.41%
2 55 18.64%
3 34 11.53%
4 13 4.41%
5 5 1.69%
6 1 0.34%