Erovnuli liga Gruzie
(Pravidelná sezóna)
| Procento | 33% |
|---|---|
| Zápasy | 180 |
| Odehrané | 60 |
| Zbývající | 120 |
| Zápasy | 60 |
|---|---|
| Domácí | 32% |
| Remízy | 33% |
| Hosté | 35% |
| Góly | 141 |
|---|---|
| Průměrné | 2.35 |
| Domácí | 1.22 |
| Hosté | 1.13 |
| Góly | 141 |
|---|---|
| Skórují Oba | 53% |
| Domácí | 70% |
| Hosté | 72% |
| Góly | Nad | Pod |
|---|---|---|
| 1.5 | 68% | 32% |
| 2.5 | 48% | 52% |
| 3.5 | 18% | 82% |
Nejběžnější výsledky
| Výsledek | Z | Procento |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 9 | 15.00% |
| 1 - 2 | 8 | 13.33% |
| 0 - 0 | 7 | 11.67% |
| 1 - 0 | 6 | 10.00% |
| 0 - 1 | 6 | 10.00% |
| 2 - 1 | 4 | 6.67% |
| 2 - 2 | 4 | 6.67% |
| 3 - 0 | 3 | 5.00% |
| 0 - 3 | 3 | 5.00% |
| 3 - 1 | 2 | 3.33% |
| 4 - 1 | 2 | 3.33% |
| 0 - 2 | 2 | 3.33% |
| 2 - 0 | 1 | 1.67% |
| 6 - 1 | 1 | 1.67% |
| 1 - 4 | 1 | 1.67% |
| 2 - 3 | 1 | 1.67% |
| Góly | Z | Procento |
|---|---|---|
| Sudý | 25 | 41.67% |
| Lichý | 35 | 58.33% |
| 3 | 18 | 30.00% |
| 1 | 12 | 20.00% |
| 2 | 12 | 20.00% |
| 0 | 7 | 11.67% |
| 4 | 6 | 10.00% |
| 5 | 4 | 6.67% |
| 7 | 1 | 1.67% |
| Rozdíl | Z | Procento |
|---|---|---|
| 0 | 20 | 33.33% |
| -1 | 15 | 25.00% |
| +1 | 10 | 16.67% |
| +3 | 5 | 8.33% |
| -3 | 4 | 6.67% |
| +2 | 3 | 5.00% |
| -2 | 2 | 3.33% |
| +5 | 1 | 1.67% |
| Absolutní | Z | Procento |
|---|---|---|
| 1 | 25 | 41.67% |
| 0 | 20 | 33.33% |
| 3 | 9 | 15.00% |
| 2 | 5 | 8.33% |
| 5 | 1 | 1.67% |