Superliga 2 Řecko

Statistika Řecko

(Skupina o udržení SL2)

Procento 45%
Zápasy 132
Odehrané 60
Zbývající 72
Zápasy 60
Domácí 52%
Remízy 23%
Hosté 25%
Góly 144
Průměrné 2.40
Domácí 1.50
Hosté 0.90
Góly 144
Skórují Oba 45%
Domácí 75%
Hosté 60%
Góly Nad Pod
1.5 65% 35%
2.5 43% 57%
3.5 22% 78%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 9 15.00%
0 - 0 6 10.00%
1 - 1 6 10.00%
0 - 1 6 10.00%
1 - 2 5 8.33%
2 - 0 4 6.67%
2 - 1 4 6.67%
3 - 0 4 6.67%
3 - 1 3 5.00%
0 - 2 3 5.00%
3 - 2 2 3.33%
4 - 3 2 3.33%
5 - 1 2 3.33%
2 - 2 2 3.33%
4 - 0 1 1.67%
1 - 3 1 1.67%
Góly Z Procento
Sudý 28 46.67%
Lichý 32 53.33%
1 15 25.00%
2 13 21.67%
3 13 21.67%
4 7 11.67%
0 6 10.00%
5 2 3.33%
6 2 3.33%
7 2 3.33%
Rozdíl Z Procento
+1 17 28.33%
0 14 23.33%
-1 11 18.33%
+2 7 11.67%
+3 4 6.67%
-2 4 6.67%
+4 3 5.00%
Absolutní Z Procento
1 28 46.67%
0 14 23.33%
2 11 18.33%
3 4 6.67%
4 3 5.00%