Nemzeti bajnokság I Maďarsko

Statistika Maďarsko
Procento 97%
Zápasy 198
Odehrané 192
Zbývající 6
Zápasy 192
Domácí 40%
Remízy 24%
Hosté 36%
Góly 575
Průměrné 2.99
Domácí 1.55
Hosté 1.44
Góly 575
Skórují Oba 60%
Domácí 79%
Hosté 77%
Góly Nad Pod
1.5 81% 19%
2.5 59% 41%
3.5 35% 65%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 25 13.02%
2 - 1 19 9.90%
0 - 1 17 8.85%
1 - 2 13 6.77%
1 - 3 13 6.77%
1 - 0 12 6.25%
2 - 2 11 5.73%
2 - 0 10 5.21%
3 - 1 9 4.69%
3 - 0 8 4.17%
0 - 0 8 4.17%
0 - 2 7 3.65%
0 - 3 5 2.60%
3 - 2 4 2.08%
4 - 0 4 2.08%
1 - 4 4 2.08%
3 - 3 3 1.56%
5 - 0 2 1.04%
5 - 1 2 1.04%
5 - 2 2 1.04%
0 - 4 2 1.04%
0 - 5 2 1.04%
2 - 3 2 1.04%
3 - 4 2 1.04%
4 - 1 1 0.52%
4 - 2 1 0.52%
5 - 3 1 0.52%
7 - 2 1 0.52%
1 - 5 1 0.52%
2 - 7 1 0.52%
Góly Z Procento
Sudý 97 50.52%
Lichý 95 49.48%
3 45 23.44%
2 42 21.88%
4 39 20.31%
1 29 15.10%
5 15 7.81%
0 8 4.17%
6 7 3.65%
7 4 2.08%
9 2 1.04%
8 1 0.52%
Rozdíl Z Procento
0 47 24.48%
+1 35 18.23%
-1 34 17.71%
+2 21 10.94%
-2 20 10.42%
+3 11 5.73%
-3 9 4.69%
+4 6 3.12%
+5 3 1.56%
-4 3 1.56%
-5 3 1.56%
Absolutní Z Procento
1 69 35.94%
0 47 24.48%
2 41 21.35%
3 20 10.42%
4 9 4.69%
5 6 3.12%