First Division Irsko

Statistika Irsko
Procento 41%
Zápasy 180
Odehrané 74
Zbývající 106
Zápasy 74
Domácí 49%
Remízy 31%
Hosté 20%
Góly 172
Průměrné 2.32
Domácí 1.39
Hosté 0.93
Góly 172
Skórují Oba 53%
Domácí 78%
Hosté 65%
Góly Nad Pod
1.5 72% 28%
2.5 43% 57%
3.5 18% 82%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
2 - 1 12 16.22%
1 - 1 11 14.86%
1 - 0 9 12.16%
2 - 0 8 10.81%
0 - 0 7 9.46%
2 - 2 5 6.76%
0 - 1 5 6.76%
1 - 2 5 6.76%
4 - 0 2 2.70%
0 - 2 2 2.70%
0 - 3 2 2.70%
3 - 1 1 1.35%
3 - 2 1 1.35%
4 - 1 1 1.35%
4 - 2 1 1.35%
5 - 1 1 1.35%
1 - 4 1 1.35%
Góly Z Procento
Sudý 38 51.35%
Lichý 36 48.65%
2 21 28.38%
3 19 25.68%
1 14 18.92%
4 8 10.81%
0 7 9.46%
5 3 4.05%
6 2 2.70%
Rozdíl Z Procento
0 23 31.08%
+1 22 29.73%
+2 10 13.51%
-1 10 13.51%
+4 3 4.05%
-3 3 4.05%
-2 2 2.70%
+3 1 1.35%
Absolutní Z Procento
1 32 43.24%
0 23 31.08%
2 12 16.22%
3 4 5.41%
4 3 4.05%