J1 League Japonsko

Statistika Japonsko
Procento 42%
Zápasy 380
Odehrané 159
Zbývající 221
Zápasy 159
Domácí 40%
Remízy 30%
Hosté 30%
Góly 413
Průměrné 2.60
Domácí 1.37
Hosté 1.23
Góly 413
Skórují Oba 56%
Domácí 82%
Hosté 70%
Góly Nad Pod
1.5 81% 19%
2.5 47% 53%
3.5 21% 79%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 30 18.87%
1 - 0 17 10.69%
2 - 0 16 10.06%
1 - 2 15 9.43%
2 - 1 12 7.55%
2 - 2 10 6.29%
0 - 2 8 5.03%
3 - 0 7 4.40%
0 - 0 7 4.40%
0 - 1 7 4.40%
3 - 2 6 3.77%
0 - 3 6 3.77%
1 - 3 4 2.52%
2 - 3 4 2.52%
3 - 1 2 1.26%
1 - 4 2 1.26%
5 - 0 1 0.63%
5 - 1 1 0.63%
5 - 2 1 0.63%
5 - 3 1 0.63%
0 - 5 1 0.63%
1 - 5 1 0.63%
Góly Z Procento
Sudý 80 50.31%
Lichý 79 49.69%
2 54 33.96%
3 40 25.16%
1 24 15.09%
4 16 10.06%
5 14 8.81%
0 7 4.40%
6 2 1.26%
7 1 0.63%
8 1 0.63%
Rozdíl Z Procento
0 47 29.56%
+1 35 22.01%
-1 26 16.35%
+2 19 11.95%
-2 12 7.55%
+3 8 5.03%
-3 8 5.03%
+4 1 0.63%
+5 1 0.63%
-4 1 0.63%
-5 1 0.63%
Absolutní Z Procento
1 61 38.36%
0 47 29.56%
2 31 19.50%
3 16 10.06%
4 2 1.26%
5 2 1.26%