Nationaldivisioun Lucembursko

Statistika Lucembursko
Procento 93%
Zápasy 240
Odehrané 224
Zbývající 16
Zápasy 224
Domácí 42%
Remízy 20%
Hosté 38%
Góly 639
Průměrné 2.85
Domácí 1.50
Hosté 1.35
Góly 639
Skórují Oba 50%
Domácí 75%
Hosté 69%
Góly Nad Pod
1.5 74% 26%
2.5 54% 46%
3.5 33% 67%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 24 10.71%
1 - 1 21 9.38%
0 - 1 21 9.38%
1 - 2 18 8.04%
2 - 1 13 5.80%
0 - 0 13 5.80%
2 - 0 12 5.36%
0 - 2 11 4.91%
3 - 0 10 4.46%
3 - 1 10 4.46%
1 - 3 10 4.46%
2 - 2 8 3.57%
4 - 0 7 3.12%
0 - 3 7 3.12%
1 - 4 6 2.68%
2 - 3 5 2.23%
3 - 2 4 1.79%
4 - 2 4 1.79%
5 - 0 3 1.34%
3 - 3 3 1.34%
1 - 5 2 0.89%
3 - 4 2 0.89%
4 - 1 1 0.45%
4 - 3 1 0.45%
5 - 1 1 0.45%
5 - 2 1 0.45%
6 - 3 1 0.45%
7 - 1 1 0.45%
0 - 4 1 0.45%
0 - 5 1 0.45%
0 - 6 1 0.45%
2 - 5 1 0.45%
Góly Z Procento
Sudý 105 46.88%
Lichý 119 53.12%
3 48 21.43%
1 45 20.09%
2 44 19.64%
4 36 16.07%
5 20 8.93%
0 13 5.80%
6 11 4.91%
7 5 2.23%
8 1 0.45%
9 1 0.45%
Rozdíl Z Procento
-1 46 20.54%
0 45 20.09%
+1 42 18.75%
+2 26 11.61%
-2 21 9.38%
-3 14 6.25%
+3 13 5.80%
+4 8 3.57%
+5 3 1.34%
-4 3 1.34%
+6 1 0.45%
-5 1 0.45%
-6 1 0.45%
Absolutní Z Procento
1 88 39.29%
2 47 20.98%
0 45 20.09%
3 27 12.05%
4 11 4.91%
5 4 1.79%
6 2 0.89%