Super League Malajsie

Statistika Malajsie
Procento 96%
Zápasy 156
Odehrané 150
Zbývající 6
Zápasy 150
Domácí 39%
Remízy 24%
Hosté 37%
Góly 498
Průměrné 3.32
Domácí 1.74
Hosté 1.58
Góly 498
Skórují Oba 49%
Domácí 72%
Hosté 72%
Góly Nad Pod
1.5 81% 19%
2.5 61% 39%
3.5 42% 58%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 19 12.67%
0 - 1 14 9.33%
2 - 2 9 6.00%
2 - 1 8 5.33%
1 - 0 7 4.67%
3 - 0 7 4.67%
4 - 0 7 4.67%
0 - 0 7 4.67%
1 - 2 7 4.67%
2 - 0 6 4.00%
0 - 2 6 4.00%
0 - 3 6 4.00%
1 - 3 6 4.00%
3 - 1 4 2.67%
0 - 5 4 2.67%
4 - 1 3 2.00%
5 - 0 3 2.00%
0 - 4 3 2.00%
3 - 2 2 1.33%
4 - 2 2 1.33%
7 - 0 2 1.33%
1 - 6 2 1.33%
2 - 3 2 1.33%
5 - 1 1 0.67%
5 - 2 1 0.67%
5 - 3 1 0.67%
6 - 0 1 0.67%
7 - 1 1 0.67%
8 - 0 1 0.67%
10 - 0 1 0.67%
3 - 3 1 0.67%
0 - 6 1 0.67%
0 - 7 1 0.67%
1 - 4 1 0.67%
1 - 5 1 0.67%
1 - 14 1 0.67%
2 - 5 1 0.67%
Góly Z Procento
Sudý 78 52.00%
Lichý 72 48.00%
2 31 20.67%
4 29 19.33%
3 28 18.67%
1 21 14.00%
5 15 10.00%
0 7 4.67%
6 7 4.67%
7 7 4.67%
8 3 2.00%
10 1 0.67%
15 1 0.67%
Rozdíl Z Procento
0 36 24.00%
-1 23 15.33%
+1 17 11.33%
+2 13 8.67%
-2 12 8.00%
+3 11 7.33%
+4 8 5.33%
-3 8 5.33%
-5 6 4.00%
-4 4 2.67%
+5 3 2.00%
+6 2 1.33%
+7 2 1.33%
+8 1 0.67%
+10 1 0.67%
-6 1 0.67%
-7 1 0.67%
-13 1 0.67%
Absolutní Z Procento
1 40 26.67%
0 36 24.00%
2 25 16.67%
3 19 12.67%
4 12 8.00%
5 9 6.00%
6 3 2.00%
7 3 2.00%
8 1 0.67%
10 1 0.67%
13 1 0.67%