Ligue 1 Mauritánie

Statistika Mauritánie
Procento 92%
Zápasy 182
Odehrané 167
Zbývající 15
Zápasy 167
Domácí 34%
Remízy 36%
Hosté 30%
Góly 402
Průměrné 2.41
Domácí 1.27
Hosté 1.14
Góly 402
Skórují Oba 52%
Domácí 71%
Hosté 68%
Góly Nad Pod
1.5 72% 28%
2.5 41% 59%
3.5 22% 78%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 30 17.96%
0 - 0 21 12.57%
1 - 0 14 8.38%
1 - 2 13 7.78%
2 - 1 12 7.19%
0 - 1 12 7.19%
0 - 2 11 6.59%
2 - 0 10 5.99%
2 - 2 8 4.79%
3 - 0 5 2.99%
3 - 1 5 2.99%
3 - 2 3 1.80%
4 - 1 3 1.80%
2 - 3 3 1.80%
4 - 0 2 1.20%
0 - 3 2 1.20%
0 - 4 2 1.20%
1 - 3 2 1.20%
2 - 4 2 1.20%
4 - 3 1 0.60%
5 - 0 1 0.60%
6 - 1 1 0.60%
3 - 3 1 0.60%
1 - 4 1 0.60%
2 - 6 1 0.60%
3 - 4 1 0.60%
Góly Z Procento
Sudý 95 56.89%
Lichý 72 43.11%
2 51 30.54%
3 32 19.16%
1 26 15.57%
0 21 12.57%
4 19 11.38%
5 11 6.59%
6 3 1.80%
7 3 1.80%
8 1 0.60%
Rozdíl Z Procento
0 60 35.93%
+1 30 17.96%
-1 29 17.37%
+2 15 8.98%
-2 15 8.98%
+3 8 4.79%
-3 3 1.80%
-4 3 1.80%
+4 2 1.20%
+5 2 1.20%
Absolutní Z Procento
0 60 35.93%
1 59 35.33%
2 30 17.96%
3 11 6.59%
4 5 2.99%
5 2 1.20%