Primera División Peru

Statistika Peru
Procento 82%
Zápasy 153
Odehrané 126
Zbývající 27
Zápasy 126
Domácí 53%
Remízy 25%
Hosté 21%
Góly 341
Průměrné 2.71
Domácí 1.68
Hosté 1.02
Góly 341
Skórují Oba 59%
Domácí 87%
Hosté 65%
Góly Nad Pod
1.5 72% 28%
2.5 54% 46%
3.5 30% 70%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 20 15.87%
2 - 1 14 11.11%
1 - 1 14 11.11%
1 - 2 11 8.73%
2 - 2 9 7.14%
2 - 0 8 6.35%
0 - 0 8 6.35%
3 - 1 7 5.56%
0 - 1 7 5.56%
3 - 2 6 4.76%
3 - 0 5 3.97%
2 - 3 4 3.17%
4 - 1 3 2.38%
4 - 0 2 1.59%
1 - 3 2 1.59%
6 - 1 1 0.79%
8 - 0 1 0.79%
3 - 3 1 0.79%
0 - 2 1 0.79%
1 - 4 1 0.79%
3 - 4 1 0.79%
Góly Z Procento
Sudý 53 42.06%
Lichý 73 57.94%
3 30 23.81%
1 27 21.43%
2 23 18.25%
4 20 15.87%
5 14 11.11%
0 8 6.35%
7 2 1.59%
6 1 0.79%
8 1 0.79%
Rozdíl Z Procento
+1 40 31.75%
0 32 25.40%
-1 23 18.25%
+2 15 11.90%
+3 8 6.35%
-2 3 2.38%
+4 2 1.59%
+5 1 0.79%
+8 1 0.79%
-3 1 0.79%
Absolutní Z Procento
1 63 50.00%
0 32 25.40%
2 18 14.29%
3 9 7.14%
4 2 1.59%
5 1 0.79%
8 1 0.79%