Primeira Liga Portugalsko

Statistika Portugalsko
Procento 97%
Zápasy 306
Odehrané 297
Zbývající 9
Zápasy 297
Domácí 41%
Remízy 27%
Hosté 32%
Góly 800
Průměrné 2.69
Domácí 1.49
Hosté 1.20
Góly 800
Skórují Oba 48%
Domácí 73%
Hosté 68%
Góly Nad Pod
1.5 75% 25%
2.5 54% 46%
3.5 30% 70%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 30 10.10%
0 - 1 30 10.10%
2 - 2 26 8.75%
1 - 2 26 8.75%
1 - 0 25 8.42%
2 - 1 19 6.40%
0 - 0 19 6.40%
3 - 0 18 6.06%
2 - 0 17 5.72%
0 - 2 15 5.05%
3 - 1 14 4.71%
4 - 0 9 3.03%
0 - 3 8 2.69%
3 - 2 7 2.36%
0 - 4 6 2.02%
3 - 3 5 1.68%
5 - 0 4 1.35%
1 - 4 4 1.35%
1 - 3 3 1.01%
4 - 1 2 0.67%
4 - 2 2 0.67%
6 - 0 2 0.67%
4 - 3 1 0.34%
5 - 1 1 0.34%
0 - 5 1 0.34%
2 - 3 1 0.34%
2 - 4 1 0.34%
3 - 5 1 0.34%
Góly Z Procento
Sudý 151 50.84%
Lichý 146 49.16%
3 71 23.91%
2 62 20.88%
4 58 19.53%
1 55 18.52%
0 19 6.40%
5 19 6.40%
6 11 3.70%
7 1 0.34%
8 1 0.34%
Rozdíl Z Procento
0 80 26.94%
-1 57 19.19%
+1 52 17.51%
+2 33 11.11%
+3 20 6.73%
-2 20 6.73%
-3 12 4.04%
+4 10 3.37%
-4 6 2.02%
+5 4 1.35%
+6 2 0.67%
-5 1 0.34%
Absolutní Z Procento
1 109 36.70%
0 80 26.94%
2 53 17.85%
3 32 10.77%
4 16 5.39%
5 5 1.68%
6 2 0.67%