Challenge League Švýcarsko

Statistika Švýcarsko
Procento 97%
Zápasy 180
Odehrané 175
Zbývající 5
Zápasy 175
Domácí 45%
Remízy 21%
Hosté 34%
Góly 533
Průměrné 3.05
Domácí 1.62
Hosté 1.42
Góly 533
Skórují Oba 56%
Domácí 79%
Hosté 70%
Góly Nad Pod
1.5 79% 21%
2.5 61% 39%
3.5 35% 65%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
2 - 1 19 10.86%
1 - 0 18 10.29%
1 - 2 13 7.43%
0 - 0 12 6.86%
1 - 1 12 6.86%
1 - 3 11 6.29%
2 - 0 10 5.71%
0 - 2 10 5.71%
2 - 2 9 5.14%
0 - 1 7 4.00%
3 - 0 6 3.43%
3 - 1 6 3.43%
3 - 2 6 3.43%
0 - 3 6 3.43%
4 - 0 3 1.71%
5 - 2 3 1.71%
3 - 3 3 1.71%
2 - 4 3 1.71%
5 - 0 2 1.14%
5 - 1 2 1.14%
0 - 4 2 1.14%
1 - 4 2 1.14%
4 - 5 2 1.14%
4 - 1 1 0.57%
4 - 2 1 0.57%
5 - 3 1 0.57%
6 - 0 1 0.57%
1 - 5 1 0.57%
2 - 3 1 0.57%
3 - 4 1 0.57%
3 - 5 1 0.57%
Góly Z Procento
Sudý 88 50.29%
Lichý 87 49.71%
3 44 25.14%
2 32 18.29%
4 31 17.71%
1 25 14.29%
0 12 6.86%
5 12 6.86%
6 11 6.29%
7 4 2.29%
8 2 1.14%
9 2 1.14%
Rozdíl Z Procento
+1 43 24.57%
0 36 20.57%
-2 25 14.29%
-1 24 13.71%
+2 18 10.29%
+3 10 5.71%
-3 8 4.57%
+4 5 2.86%
-4 3 1.71%
+5 2 1.14%
+6 1 0.57%
Absolutní Z Procento
1 67 38.29%
2 43 24.57%
0 36 20.57%
3 18 10.29%
4 8 4.57%
5 2 1.14%
6 1 0.57%