Ligue 1 Tunisko

Statistika Tunisko
Procento 97%
Zápasy 240
Odehrané 232
Zbývající 8
Zápasy 232
Domácí 46%
Remízy 28%
Hosté 26%
Góly 397
Průměrné 1.71
Domácí 1.00
Hosté 0.71
Góly 397
Skórují Oba 25%
Domácí 64%
Hosté 45%
Góly Nad Pod
1.5 51% 49%
2.5 26% 74%
3.5 8% 92%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 50 21.55%
0 - 0 38 16.38%
0 - 1 26 11.21%
2 - 0 25 10.78%
1 - 1 22 9.48%
2 - 1 15 6.47%
1 - 2 11 4.74%
0 - 2 10 4.31%
3 - 0 9 3.88%
0 - 3 7 3.02%
4 - 0 4 1.72%
2 - 2 4 1.72%
3 - 1 3 1.29%
0 - 4 2 0.86%
1 - 3 2 0.86%
5 - 0 1 0.43%
0 - 6 1 0.43%
1 - 4 1 0.43%
2 - 3 1 0.43%
Góly Z Procento
Sudý 111 47.84%
Lichý 121 52.16%
1 76 32.76%
2 57 24.57%
3 42 18.10%
0 38 16.38%
4 15 6.47%
5 3 1.29%
6 1 0.43%
Rozdíl Z Procento
+1 65 28.02%
0 64 27.59%
-1 38 16.38%
+2 28 12.07%
-2 12 5.17%
+3 9 3.88%
-3 8 3.45%
+4 4 1.72%
-4 2 0.86%
+5 1 0.43%
-6 1 0.43%
Absolutní Z Procento
1 103 44.40%
0 64 27.59%
2 40 17.24%
3 17 7.33%
4 6 2.59%
5 1 0.43%
6 1 0.43%