V.League 1 Vietnam

Statistika Vietnam

(Pravidelná sezóna)

Procento 85%
Zápasy 182
Odehrané 154
Zbývající 28
Zápasy 154
Domácí 43%
Remízy 26%
Hosté 31%
Góly 403
Průměrné 2.62
Domácí 1.44
Hosté 1.18
Góly 403
Skórují Oba 57%
Domácí 82%
Hosté 70%
Góly Nad Pod
1.5 75% 25%
2.5 51% 49%
3.5 24% 76%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 23 14.94%
1 - 0 19 12.34%
2 - 1 16 10.39%
1 - 2 15 9.74%
0 - 1 12 7.79%
2 - 0 9 5.84%
3 - 0 8 5.19%
1 - 3 8 5.19%
0 - 0 7 4.55%
2 - 2 7 4.55%
0 - 2 5 3.25%
3 - 1 4 2.60%
3 - 2 3 1.95%
4 - 0 3 1.95%
4 - 2 3 1.95%
3 - 3 3 1.95%
0 - 3 3 1.95%
2 - 3 3 1.95%
5 - 1 1 0.65%
1 - 4 1 0.65%
3 - 4 1 0.65%
Góly Z Procento
Sudý 73 47.40%
Lichý 81 52.60%
3 42 27.27%
2 37 24.03%
1 31 20.13%
4 22 14.29%
0 7 4.55%
5 7 4.55%
6 7 4.55%
7 1 0.65%
Rozdíl Z Procento
0 40 25.97%
+1 38 24.68%
-1 31 20.13%
+2 16 10.39%
-2 13 8.44%
+3 8 5.19%
+4 4 2.60%
-3 4 2.60%
Absolutní Z Procento
1 69 44.81%
0 40 25.97%
2 29 18.83%
3 12 7.79%
4 4 2.60%