Superliga Zambie

Statistika Zambie
Procento 91%
Zápasy 306
Odehrané 278
Zbývající 28
Zápasy 278
Domácí 42%
Remízy 33%
Hosté 24%
Góly 485
Průměrné 1.74
Domácí 1.03
Hosté 0.71
Góly 485
Skórují Oba 36%
Domácí 69%
Hosté 54%
Góly Nad Pod
1.5 55% 45%
2.5 23% 77%
3.5 7% 93%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 53 19.06%
1 - 0 52 18.71%
0 - 0 37 13.31%
0 - 1 37 13.31%
2 - 0 29 10.43%
1 - 2 16 5.76%
2 - 1 15 5.40%
3 - 0 8 2.88%
0 - 2 7 2.52%
3 - 1 6 2.16%
0 - 3 5 1.80%
3 - 2 3 1.08%
2 - 2 3 1.08%
4 - 0 1 0.36%
4 - 1 1 0.36%
4 - 2 1 0.36%
5 - 0 1 0.36%
1 - 3 1 0.36%
1 - 5 1 0.36%
2 - 3 1 0.36%
Góly Z Procento
Sudý 139 50.00%
Lichý 139 50.00%
1 89 32.01%
2 89 32.01%
3 44 15.83%
0 37 13.31%
4 11 3.96%
5 6 2.16%
6 2 0.72%
Rozdíl Z Procento
0 93 33.45%
+1 70 25.18%
-1 54 19.42%
+2 36 12.95%
+3 9 3.24%
-2 8 2.88%
-3 5 1.80%
+4 1 0.36%
+5 1 0.36%
-4 1 0.36%
Absolutní Z Procento
1 124 44.60%
0 93 33.45%
2 44 15.83%
3 14 5.04%
4 2 0.72%
5 1 0.36%