Rosengard 1917

Rosengard 1917

Division 1 - Jih
Švédsko

Informace
Město: Malmoe

Zápasy

2026-08-29Rosengard 19173 - 2Trollhattan1.593.864.47
2026-08-16Rosengard 19171 - 1Utsiktens1.176.3610.60
2026-08-02Rosengard 19174 - 2Jonkopings S.2.123.332.91
2026-06-14Rosengard 19173 - 0Skovde1.463.965.76
2026-06-02Rosengard 19171 - 2Angelholms1.553.844.79
2026-05-23Rosengard 19172 - 1Olympic Malmo1.743.653.78
2026-05-09Rosengard 19170 - 1Tvaakers IF1.743.543.85
2026-04-25Rosengard 19170 - 3Eskilsminne IF1.953.503.16
2026-04-04Rosengard 19172 - 2Lunds1.773.563.78
2026-02-21Rosengard 19171 - 4AFC Malmo -   -   -
2025-11-01Rosengard 19171 - 2Hassleholms IF3.093.362.03
2025-10-18Rosengard 19171 - 3AFC Malmo2.562.932.68
2025-10-12Rosengard 19171 - 3Olympic Malmo2.113.332.94
2025-09-20Rosengard 19173 - 1Skovde1.563.944.62
2025-09-13Rosengard 19170 - 1Oskarshamns1.533.874.98
2025-08-23Rosengard 19171 - 3Trollhattan1.783.643.62
2025-08-16Rosengard 19173 - 2IFK Skovde1.275.128.22
2025-08-02Rosengard 19170 - 1Jonkopings S.2.493.062.59
2025-06-14Rosengard 19170 - 2Ljungskile2.173.512.73
2025-06-01Rosengard 19171 - 0Torslanda IK1.763.413.96
2025-05-23Rosengard 19170 - 1Lunds2.743.182.31
2025-05-11Rosengard 19171 - 1Norrby2.593.182.35
2025-04-26Rosengard 19171 - 0Eskilsminne IF1.993.183.21

Chronologie

                       

Statistiky týmu

Zápasy 23  
Vítězství 8 35%
Remízy 3 13%
Prohry 12 52%
Góly 68 2.96
Vstřelené góly 30 1.30
Obdržené góly 38 1.65
Zápasy vstřelené góly 17 74%
Zápasy obdržené góly 20 87%
Skórují Oba Týmy 14 61%
Nad 1.5 17 74%
Nad 2.5 14 61%
Nad 3.5 9 39%
Výsledky
0 - 1 4 17.39%
1 - 3 3 13.04%
1 - 0 2 8.70%
3 - 2 2 8.70%
1 - 1 2 8.70%
1 - 2 2 8.70%
2 - 1 1 4.35%
3 - 0 1 4.35%
3 - 1 1 4.35%
4 - 2 1 4.35%
2 - 2 1 4.35%
0 - 2 1 4.35%
0 - 3 1 4.35%
1 - 4 1 4.35%
Góly
1 6 26.09%
3 5 21.74%
4 5 21.74%
2 3 13.04%
5 3 13.04%
6 1 4.35%
Rozdíl skóre
-1 6 26.09%
+1 5 21.74%
-2 4 17.39%
0 3 13.04%
+2 2 8.70%
-3 2 8.70%
+3 1 4.35%