Serie C - Skupina A Itálie

Statistika Itálie
Procento 100%
Zápasy 380
Odehrané 380
Zbývající 0
Zápasy 380
Domácí 38%
Remízy 30%
Hosté 32%
Góly 889
Průměrné 2.34
Domácí 1.25
Hosté 1.09
Góly 889
Skórují Oba 50%
Domácí 71%
Hosté 69%
Góly Nad Pod
1.5 68% 32%
2.5 43% 57%
3.5 22% 78%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 53 13.95%
1 - 0 43 11.32%
0 - 1 43 11.32%
0 - 0 37 9.74%
2 - 1 33 8.68%
1 - 2 27 7.11%
2 - 0 23 6.05%
2 - 2 22 5.79%
0 - 2 19 5.00%
3 - 1 16 4.21%
3 - 0 10 2.63%
1 - 3 10 2.63%
2 - 3 8 2.11%
0 - 3 7 1.84%
4 - 1 6 1.58%
3 - 2 5 1.32%
5 - 0 4 1.05%
3 - 3 3 0.79%
4 - 0 2 0.53%
0 - 4 2 0.53%
1 - 4 2 0.53%
5 - 1 1 0.26%
5 - 2 1 0.26%
0 - 5 1 0.26%
1 - 6 1 0.26%
2 - 4 1 0.26%
Góly Z Procento
Sudý 189 49.74%
Lichý 191 50.26%
2 95 25.00%
1 86 22.63%
3 77 20.26%
4 52 13.68%
0 37 9.74%
5 26 6.84%
6 5 1.32%
7 2 0.53%
Rozdíl Z Procento
0 115 30.26%
+1 81 21.32%
-1 78 20.53%
+2 39 10.26%
-2 30 7.89%
+3 17 4.47%
-3 9 2.37%
+5 4 1.05%
+4 3 0.79%
-4 2 0.53%
-5 2 0.53%
Absolutní Z Procento
1 159 41.84%
0 115 30.26%
2 69 18.16%
3 26 6.84%
5 6 1.58%
4 5 1.32%