Serie C - Skupina B Itálie

Statistika Itálie
Procento 90%
Zápasy 380
Odehrané 342
Zbývající 38
Zápasy 342
Domácí 38%
Remízy 32%
Hosté 30%
Góly 773
Průměrné 2.26
Domácí 1.18
Hosté 1.08
Góly 773
Skórují Oba 49%
Domácí 71%
Hosté 68%
Góly Nad Pod
1.5 68% 32%
2.5 39% 61%
3.5 18% 82%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 54 15.79%
1 - 0 42 12.28%
0 - 1 35 10.23%
2 - 1 34 9.94%
0 - 0 34 9.94%
2 - 0 24 7.02%
2 - 2 20 5.85%
1 - 2 20 5.85%
0 - 2 18 5.26%
3 - 0 9 2.63%
0 - 3 9 2.63%
1 - 3 8 2.34%
3 - 1 7 2.05%
2 - 3 6 1.75%
3 - 2 5 1.46%
4 - 2 4 1.17%
3 - 3 3 0.88%
2 - 4 3 0.88%
0 - 4 2 0.58%
4 - 0 1 0.29%
4 - 1 1 0.29%
5 - 0 1 0.29%
5 - 1 1 0.29%
1 - 4 1 0.29%
Góly Z Procento
Sudý 179 52.34%
Lichý 163 47.66%
2 96 28.07%
1 77 22.51%
3 72 21.05%
4 38 11.11%
0 34 9.94%
5 14 4.09%
6 11 3.22%
Rozdíl Z Procento
0 111 32.46%
+1 81 23.68%
-1 61 17.84%
+2 35 10.23%
-2 29 8.48%
+3 10 2.92%
-3 10 2.92%
+4 2 0.58%
-4 2 0.58%
+5 1 0.29%
Absolutní Z Procento
1 142 41.52%
0 111 32.46%
2 64 18.71%
3 20 5.85%
4 4 1.17%
5 1 0.29%