Championship Skotsko

Statistika Skotsko
Procento 100%
Zápasy 180
Odehrané 180
Zbývající 0
Zápasy 180
Domácí 39%
Remízy 34%
Hosté 27%
Góly 438
Průměrné 2.43
Domácí 1.34
Hosté 1.09
Góly 438
Skórují Oba 48%
Domácí 68%
Hosté 67%
Góly Nad Pod
1.5 71% 29%
2.5 45% 55%
3.5 24% 76%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 26 14.44%
0 - 0 24 13.33%
2 - 1 16 8.89%
0 - 1 15 8.33%
1 - 0 14 7.78%
2 - 0 10 5.56%
2 - 2 10 5.56%
0 - 2 10 5.56%
1 - 2 10 5.56%
3 - 0 7 3.89%
3 - 1 6 3.33%
3 - 2 6 3.33%
0 - 3 4 2.22%
0 - 4 3 1.67%
4 - 0 2 1.11%
4 - 1 2 1.11%
4 - 2 2 1.11%
5 - 0 2 1.11%
1 - 3 2 1.11%
2 - 3 2 1.11%
2 - 4 2 1.11%
4 - 3 1 0.56%
5 - 1 1 0.56%
6 - 0 1 0.56%
3 - 3 1 0.56%
0 - 5 1 0.56%
Góly Z Procento
Sudý 100 55.56%
Lichý 80 44.44%
2 46 25.56%
3 37 20.56%
1 29 16.11%
0 24 13.33%
4 23 12.78%
5 13 7.22%
6 7 3.89%
7 1 0.56%
Rozdíl Z Procento
0 61 33.89%
+1 37 20.56%
-1 27 15.00%
+2 18 10.00%
-2 14 7.78%
+3 9 5.00%
-3 4 2.22%
+4 3 1.67%
-4 3 1.67%
+5 2 1.11%
+6 1 0.56%
-5 1 0.56%
Absolutní Z Procento
1 64 35.56%
0 61 33.89%
2 32 17.78%
3 13 7.22%
4 6 3.33%
5 3 1.67%
6 1 0.56%