League One Skotsko

Statistika Skotsko
Procento 100%
Zápasy 180
Odehrané 180
Zbývající 0
Zápasy 180
Domácí 42%
Remízy 27%
Hosté 31%
Góly 476
Průměrné 2.64
Domácí 1.42
Hosté 1.23
Góly 476
Skórují Oba 52%
Domácí 74%
Hosté 73%
Góly Nad Pod
1.5 78% 22%
2.5 49% 51%
3.5 28% 72%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 1 27 15.00%
1 - 0 16 8.89%
2 - 1 15 8.33%
0 - 2 15 8.33%
3 - 1 14 7.78%
0 - 1 13 7.22%
2 - 2 11 6.11%
2 - 0 10 5.56%
0 - 0 10 5.56%
1 - 2 10 5.56%
3 - 0 8 4.44%
0 - 3 5 2.78%
4 - 0 4 2.22%
4 - 1 4 2.22%
0 - 4 4 2.22%
1 - 4 3 1.67%
2 - 3 3 1.67%
3 - 2 2 1.11%
5 - 0 1 0.56%
5 - 4 1 0.56%
3 - 3 1 0.56%
1 - 3 1 0.56%
1 - 5 1 0.56%
2 - 5 1 0.56%
Góly Z Procento
Sudý 98 54.44%
Lichý 82 45.56%
2 52 28.89%
3 38 21.11%
4 34 18.89%
1 29 16.11%
5 13 7.22%
0 10 5.56%
6 2 1.11%
7 1 0.56%
9 1 0.56%
Rozdíl Z Procento
0 49 27.22%
+1 34 18.89%
-1 26 14.44%
+2 24 13.33%
-2 16 8.89%
+3 12 6.67%
-3 9 5.00%
-4 5 2.78%
+4 4 2.22%
+5 1 0.56%
Absolutní Z Procento
1 60 33.33%
0 49 27.22%
2 40 22.22%
3 21 11.67%
4 9 5.00%
5 1 0.56%