Premjer-liha Ukrajina

Statistika Ukrajina

(Pravidelná sezóna)

Procento 92%
Zápasy 240
Odehrané 220
Zbývající 20
Zápasy 220
Domácí 37%
Remízy 27%
Hosté 35%
Góly 572
Průměrné 2.60
Domácí 1.30
Hosté 1.30
Góly 572
Skórují Oba 43%
Domácí 70%
Hosté 63%
Góly Nad Pod
1.5 70% 30%
2.5 48% 52%
3.5 30% 70%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 29 13.18%
0 - 0 22 10.00%
1 - 1 20 9.09%
1 - 2 16 7.27%
2 - 0 15 6.82%
0 - 1 15 6.82%
0 - 2 13 5.91%
2 - 2 12 5.45%
2 - 1 9 4.09%
0 - 3 9 4.09%
4 - 0 8 3.64%
1 - 3 8 3.64%
3 - 1 7 3.18%
3 - 0 6 2.73%
3 - 3 6 2.73%
0 - 4 5 2.27%
1 - 4 5 2.27%
3 - 2 3 1.36%
4 - 1 2 0.91%
2 - 3 2 0.91%
4 - 2 1 0.45%
5 - 0 1 0.45%
7 - 1 1 0.45%
0 - 5 1 0.45%
0 - 6 1 0.45%
1 - 5 1 0.45%
4 - 5 1 0.45%
5 - 6 1 0.45%
Góly Z Procento
Sudý 120 54.55%
Lichý 100 45.45%
2 48 21.82%
1 44 20.00%
3 40 18.18%
4 40 18.18%
0 22 10.00%
5 14 6.36%
6 9 4.09%
8 1 0.45%
9 1 0.45%
11 1 0.45%
Rozdíl Z Procento
0 60 27.27%
+1 41 18.64%
-1 35 15.91%
+2 23 10.45%
-2 21 9.55%
-3 14 6.36%
+3 8 3.64%
+4 8 3.64%
-4 6 2.73%
+5 1 0.45%
+6 1 0.45%
-5 1 0.45%
-6 1 0.45%
Absolutní Z Procento
1 76 34.55%
0 60 27.27%
2 44 20.00%
3 22 10.00%
4 14 6.36%
5 2 0.91%
6 2 0.91%