Perša liha Ukrajina

Statistika Ukrajina
Procento 90%
Zápasy 240
Odehrané 215
Zbývající 25
Zápasy 215
Domácí 43%
Remízy 23%
Hosté 34%
Góly 497
Průměrné 2.31
Domácí 1.27
Hosté 1.04
Góly 497
Skórují Oba 40%
Domácí 70%
Hosté 61%
Góly Nad Pod
1.5 70% 30%
2.5 43% 57%
3.5 17% 83%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 26 12.09%
1 - 1 25 11.63%
0 - 0 20 9.30%
0 - 1 19 8.84%
2 - 0 17 7.91%
3 - 0 17 7.91%
1 - 2 17 7.91%
0 - 2 16 7.44%
2 - 1 12 5.58%
3 - 1 9 4.19%
0 - 3 9 4.19%
2 - 2 5 2.33%
4 - 1 4 1.86%
1 - 3 4 1.86%
4 - 0 3 1.40%
3 - 2 2 0.93%
1 - 4 2 0.93%
2 - 3 2 0.93%
4 - 2 1 0.47%
6 - 0 1 0.47%
0 - 5 1 0.47%
1 - 5 1 0.47%
1 - 6 1 0.47%
3 - 4 1 0.47%
Góly Z Procento
Sudý 102 47.44%
Lichý 113 52.56%
2 58 26.98%
3 55 25.58%
1 45 20.93%
4 21 9.77%
0 20 9.30%
5 11 5.12%
6 3 1.40%
7 2 0.93%
Rozdíl Z Procento
0 50 23.26%
+1 40 18.60%
-1 39 18.14%
+2 27 12.56%
+3 21 9.77%
-2 20 9.30%
-3 11 5.12%
+4 3 1.40%
-5 2 0.93%
+6 1 0.47%
-4 1 0.47%
Absolutní Z Procento
1 79 36.74%
0 50 23.26%
2 47 21.86%
3 32 14.88%
4 4 1.86%
5 2 0.93%
6 1 0.47%