Premjer-liha Ukrajina

Statistika Ukrajina

(Pravidelná sezóna)

Procento 90%
Zápasy 240
Odehrané 217
Zbývající 23
Zápasy 217
Domácí 37%
Remízy 27%
Hosté 35%
Góly 559
Průměrné 2.58
Domácí 1.29
Hosté 1.29
Góly 559
Skórují Oba 42%
Domácí 70%
Hosté 63%
Góly Nad Pod
1.5 70% 30%
2.5 47% 53%
3.5 29% 71%

Nejběžnější výsledky

Výsledek Z Procento
1 - 0 29 13.36%
0 - 0 22 10.14%
1 - 1 20 9.22%
1 - 2 16 7.37%
2 - 0 15 6.91%
0 - 1 15 6.91%
0 - 2 13 5.99%
2 - 2 11 5.07%
2 - 1 9 4.15%
0 - 3 9 4.15%
4 - 0 8 3.69%
3 - 1 7 3.23%
1 - 3 7 3.23%
3 - 0 6 2.76%
3 - 3 6 2.76%
0 - 4 5 2.30%
1 - 4 5 2.30%
3 - 2 2 0.92%
4 - 1 2 0.92%
2 - 3 2 0.92%
4 - 2 1 0.46%
5 - 0 1 0.46%
7 - 1 1 0.46%
0 - 5 1 0.46%
0 - 6 1 0.46%
1 - 5 1 0.46%
4 - 5 1 0.46%
5 - 6 1 0.46%
Góly Z Procento
Sudý 118 54.38%
Lichý 99 45.62%
2 48 22.12%
1 44 20.28%
3 40 18.43%
4 38 17.51%
0 22 10.14%
5 13 5.99%
6 9 4.15%
8 1 0.46%
9 1 0.46%
11 1 0.46%
Rozdíl Z Procento
0 59 27.19%
+1 40 18.43%
-1 35 16.13%
+2 23 10.60%
-2 20 9.22%
-3 14 6.45%
+3 8 3.69%
+4 8 3.69%
-4 6 2.76%
+5 1 0.46%
+6 1 0.46%
-5 1 0.46%
-6 1 0.46%
Absolutní Z Procento
1 75 34.56%
0 59 27.19%
2 43 19.82%
3 22 10.14%
4 14 6.45%
5 2 0.92%
6 2 0.92%